KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

  

                                                                                                                                                 Kamil Kayral

                                                                                                                                    Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                                    Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT:  Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Telekomünikasyon Dairesi tarafından da talep edilecektir.

TELEKOMÜNİKASYON DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 05/09/2019
III. DERECE MÜHENDİS Münhal Sayısı: 2+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Doğuş Sarıca
2 Bilgiç Kanal
2 Fatma Ozar Conkbayır



KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                       Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                                       Başkanı.

TELEKOMÜNİKASYON DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 09/03/2018
II. DERECE MÜDÜR MUAVİNİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Salih Serçelik 67,40
2 Hüseyin Erduran 58,90


 
                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

 

                                                                                                                                       Kamil Kayral

                                                                                                                         Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                          Başkanı.


TELEKOMÜNİKASYON DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 02/07/2015 - 18:45
II. DERECE VEZNEDAR Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Halil Paşa 56,67


II. DERECE AMBAR EMİNİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Altuğ Türkoğulları 63,00



Yayın - 25/08/2014 - 14:45
III. DERECE DAĞITICI  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mustafa Hizbullah Güzel 51.00



Yayın - 7/03/2014 - 17:00

I. DERECE MÜHENDİS Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mustafa Erbilen 64.25
2 Mustafa Özçay 59.75



Yayın - 16/12/2013 - 20:35
II. DERECE TEKNİSYEN  Münhal Sayısı: 8
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Raşit Türkeri 75.00
2 Veli Şah 73.33
3 Hüseyin Evram 72.00
4 Caner Müderriszade 71.67
5 Ali Şeref Süerdem 71.67
6 Mustafa Erkan Tunçel 71.67
7 Tansel Güneralp 71.33
8 Soner Özbilen 70.67
9 Aykut Türkoğulları 70.67
10 Ali Uzun 70.33
11 Mehmet Öngör 70.00
12 Osman Cilasun 69.67
13 Hasan İlkdoğan 69.67
14 Okan Arca 69.67
15 Muzaffer Aydağ 69.67
16 Serhan Giray Kıbrıslı 69.00
17 Süleyman Vurana 67.33
18 Hüseyin Hilmioğluları 67.33
19 Fehim Ayhun 67.25
20 Hilmi Hoca 67.00
21 Oğuz Çelik 67.00
22 Tahsin Karadayı 66.00
23 Hüseyin Yeşilada 65.75
24 Kasım Bulancak 65.40
25 Fadıl Berktuğ 65.40
26 Turgut Reis Karabetça 65.00
27 Tamay Soysan 65.00
28 Hasan Hacıvelioğlu 65.00
29 Erdal Özaydın 65.00
30 İlhan Arcın 65.00
31 Songül Korkmazhan 64.67
32 Ergin Kebapçı 64.33
33 Osman Özdiken 64.33
34 Erkan Zaimoğulları 64.33
35 Özalp Ustam 64.25
36 Erol Kahyaoğlu 64.00
37 Salih Ötün 63.80
38 Osman Kaynakoğlu 63.75
39 Nügen Tansel 63.33
40 Özgür Felek 63.20
41 Ahmet Rasım Margilili 63.00
42 Barış Buba 63.00
43 Hasan Güneşlier 62.80
44 Ömer Avcı 62.67
45 E. Ekrem Bağcılar 62.33
46 Osman Mağusalı 62.33
47 Türkmen Tansel 62.20
48 Seyit Şeker 62.00
49 Osman Ergel 62.00
50 Gökmen Özbey 62.00
51 İbrahim Kayapınar 61.60
52 Murat Çetil 61.00
53 Ozan İbiş 61.00
54 Kemal Bozak 61.00
55 Osman Hayrioğlu 61.00
56 Ahmet Alioğlu 60.80
57 Mehmet Özarifoğlu 60.67
58 Tanju Özgalatyalı 60.67
59 Ercan Kordal 60.60
60 Misal Sağol 60.33
61 Zafer Kavaz 60.25
62 İsmail Şah 60.00
63 Ozan Karavezirler 60.00
64 Ahmet Yorulmaz 60.00
65 Cenk Sinanoğlu 60.00
66 Mustafa Cebeci 59.80
67 Ahmet Korkmazcan 59.80
68 Engin Özdemli 59.80
69 Barkın Arslan 59.75
70 Kerim Balcı 59.67
71 Sadiye İbretler 59.67
72 Ali Havutçu 59.67
73 Cemal Beyköylü 59.67
74 Daniş Özdenak 59.67
75 Şuayip Celme 59.67
76 Halil Dallı 59.60
77 Salih Mulla Aziz 59.40
78 Mehmet Mercan 59.20
79 Soner Canateş 59.00
80 Aziz Özdinç 58.80
81 Ömer Nalbant 58.67
82 Halil Dümenci 58.67
83 Aytun Gazi 58.60
84 Kaytaz Savoğlu 58.33
85 Fekin M. Şükrü 58.00
86 Kerim Kılbıyık 58.00
87 Yaşar Şengüler 58.00
88 Mehmet Erkekoğlu 57.80
89 Ergün Özmenek 57.75
90 Ziya Öncün 57.67
91 Cemal Arkan 57.67
92 Bülent Babili 57.67
93 Ural Bertan 57.60
94 Özkul Ünlüsoyer 57.00
95 İnanç Arıca 57.00
96 Salih Alioğlu 56.20
97 Cafer Dağaşan 56.00
98 Gülizar Akın 55.67
99 Okan Çelik 55.40
100 Haşmet Öncen 55.40
101 Hayrettin Bardak 55.33
102 Ahmet Pelit 55.25
103 Mehmet Raci Aylanç 54.67
104 Salahi Mısırlıoğlu 53.00
105 Mehmet Ardıç 52.33
106 Yıltan Aykan 52.00



Yayın - 16/12/2013 - 20:35

III. DERECE TEKNİSYEN  Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ali Riza 60.20
2 Hasan İlgililer 59.40
3 Hüdaverdi Hüdaoğluları 59.00



 

Yayın - 4/12/2013 - 14:48
I. DERECE TEKNİSYEN  Münhal Sayısı: 15
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Engin Kutluhan 74.40
2 Mehmet Aşıkoğlu 74.00
3 Ali Dağgül 73.40
4 Hasan Öztenay 72.60
5 Hasan Demiröz 71.20
6 Yusuf Sakallı 70.00
7 Rifat İğdemir 69.60
8 Enver Seroydaş 69.20
9 Metin Çomunoğlu 68.60
10 Oktay Çelik 68.40
11 Ersoy Aykın 67.60
12 Tamer Zeden 67.60
13 Erkan Birer 67.40
14 Aytaç Uğur Adan 67.00
15 Mehmet Öksüzoğlu 66.20
16 Hüseyin Bozkanlı 66.00
17 Hasan Behçet Mullaoğulları 65.60
18 Hakkı Atarkan 64.00
19 Altay Ramazan 62.40
20 Ali Rıza Sonalp 61.80
21 Mehmet Salih Ayermolalı 61.40
22 Aytan Canalp 61.20
23 Zeka Özsever 61.00
24 Tünay Özgüm 59.40



 

Yayın - 2/12/2013 - 18:10
II. DERECE TELEKOMÜNİKASYON MEMURU  Münhal Sayısı: 13
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Uğur Fıratlı 70.50
2 Sevgi Terzioğlu Tekyılmaz 69.25
3 Fatma Şah 69.00
4 Melek Küçük 68.25
5 Fatoş Can 68.25
6 Feray Özçaylı 65.00
7 Memduh Yurdaer 64.25
8 Mehmet Gazi 64.00
9 Ahmet Kuyucuoğlu 64.00
10 Mehmet Öksüzoğluları 64.00
11 Fatma İnönü 64.00
12 Erbil Bolkan 62.75
13 Hüseyin B. Deniz 62.25
14 Bilgin Sönmezkale 61.75
15 Ayhan Buldu 61.25
16 Nuray Özverel 61.00
17 Zahide Tuğaç 61.00
18 Zehra Çizer 60.75
19 Dilek Erdenay 60.50
20 Ferda Soyer 60.50
21 İlhan Şahinler 60.50
22 Nazif Mollaoğlu 60.25
23 Fatma Direk 59.75
24 Tünay Kaptanoğlu 59.75
25 Pervin Pehlivan 59.75
26 Ebru Pehlivan 59.50
27 Konce Bilen 59.00
28 İlmiye Felek 58.75
29 Neriman Saif 58.00
30 Emine Adaş 58.00
31 Ülcaz Barani 57.00
32 Tülin Kılç 56.75
33 Yıldan Soykunt 56.25
34 Dilay Tufanlı 56.25
35 Hanifi Yıldız 56.00
36 Engin Dizgin 56.00
37 Salih Kocabulut 55.50
38 Güldal Dinç 55.25
39 Hacer Tekgöz 54.50
40 Ebru Alındıoğlu 54.25
41 Nuran Atiker 53.75
42 İnci Karayaprak Buda 53.75
43 Fatma Açıksöz 53.00
44 Nazlı Yenigün 52.75
45 Süleyman Deviren 52.00
46 Peyker Erçin 51.00
47 Tanju Nedim 50.50



III. DERECE TELEKOMÜNİKASYON MEMURU  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Oya Akıncı 66.00



 

Güncelleme:  26/11/2013 - 12:00
Yayın - 25/11/2013 - 15:05
II. DERECE ULUSLARARASI OPERATÖR  Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Özgül Yılmazer 61.80
2 Çiğdem Özgürsoy 56.60
3 Ayşen Türker 56.20
4 Zehra Yeşilada 55.80
5 Canan Cabacaba 55.80
6 Selmin Özer 54.60
7 Şerife Tilki 54.40
8 Feray Gürgen 54.00
9 Sadiye Akay 52.80

Not: 9. sıradaki Şerife Tilki'nin Anadolu Üniversitesi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik (Önlisans) diploması sehven dikkate alınmamıştır. 51.40 olan mülakat puanına +3 eklenmesiyle mülakat puanı 54.40 olmuştur ve aday 7. sıraya yükselmiştir.




 
I. DERECE TELEKOMÜNİKASYON MEMURU  Münhal Sayısı: 10
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Şerife Basriler 90.80
2 Ümral Mertsoy 72.60
3 Çilem Sançar 72.00
4 Bülent Erçakıca 68.00
5 Halil Öztunç 67.20
6 Mehmetali Nurçin 64.40
7 Hasibe Uysal 63.60
8 Fatma İnci Taşlı 62.00
9 Özdemir Öğünçer 62.00
10 Mümüş Alkım 61.40
11 Aydın Öksüzoğluları 60.80
12 Gülcan Dolmacı Keleş 60.60
13 Tuncer Kurtaran 59.60
14 Emine Aktuğra 59.40
15 Gülsen Erdemel 59.20
16 Erkan Çelikeri 58.20



 

Yayın - 22/11/2013 - 14:40
II. DERECE MÜHENDİS Münhal Sayısı: 4
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Niyazi Öztoprak 73.75
2 Ömer Kanlı 65.75
3 Murat Benar 63.50
4 Şakir Ecevit Bostancı 59.00



I. DERECE MUHASEBE MEMURU  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Doğan Şah 66.75



I. DERECE TELSİZ OPERATÖRÜ  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hüseyin İnönü 63.25



II. DERECE TELSİZ OPERATÖRÜ  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ali Temi 71.50
2 İrfan Uluhan 70.25
3 Şaner Kırgeç 59.75
4 İbrahim Güder 53.75



III. DERECE TELSİZ OPERATÖRÜ  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Zafer Can 60.00



I. DERECE BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Tijen Korahan 64.25
2 Şenol Denizer 60.25



II. DERECE BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Vildan Karacan 62.50
2 İlker Coşkun Ekşici 61.75



I. DERECE ULUSLARARASI OPERATÖR Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Nilüfer Ergin 68.50
2 Mevhibe T. İlkdoğan 66.50
3 Nazan Çoli 64.75
4 Özel Beran 64.25
5 Sezan Pekşen 58.25
6 Ayşen Gelener 57.25