KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

 

                                                                                                     Kamil Kayral

                                                                                            Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                        Başkanı.

DEVLET ÜRETME ÇİFTLİKLERİ DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 23/06/2017
III. DERECE I. SINIF TARIM VE HAYVANCILIK TEKNİSYENİ   (Münhal Sayısı: 4)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ogün Uğursev 74,40
2 Ayşe U. Daloğlu 72,67
3 Dilek Gençsoy Ertüz 71,60
4 Gülden Çelik 71,20

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

 

                                                                                                                                       Kamil Kayral

                                                                                                                         Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                          Başkanı.

DEVLET ÜRETME ÇİFTLİKLERİ DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 29/07/2015 - 17:00
I. DERECE BAŞMÜHENDİS     (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Süleyman Serinay 75,00


II. DERECE I. SINIF MÜHENDİS     (Münhal Sayısı: 2)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Deniz Solyalı 83,60
2 Mustafa Muhtaroğlu 72,60


 
Yayın - 28/02/2014 - 14:00
II. DERECE KIDEMLİ TARIM VE HAYVANCILIK TEKNİSYENİ (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ersoy Mertoğlu 69.50
2 Hasan İmam 65.50
3 Ümmet Çetiner 60.00
4 Ayhan Reyhan 59.25
5 Remzi Toklu 58.50
6 Yusuf Mertoğlu 57.00
7 Hüseyin Menteş 54.75
8 Tamer Aktaş 52.75
9 Hasibe Öztürk 52.00

I. DERECE TARIM VE HAYVANCILIK BAŞ TEKNİSYENİ     (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ali Karaca 66.25