|
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI
|
Kamu Hizmeti Komisyonu, yazılı ve sözlü sınav (mülakat) sonuçlarına göre başarılı olan kişileri,
aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda,
başarılı oldukları münhal kadrolara “aday” statüsüyle atamaya karar vermiştir. |
Atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için,
söz konusu belgelerin adaylar
tarafından temin edilerek en kısa zamanda Kamu Hizmeti Komisyonuna iletilmesi gerekmektedir.
|
ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI
İÇİN GEREKLİ BELGELER: |
1.
SAĞLIK KURULU RAPORU
(Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste
olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir. Rapor temini için
2 adet resim gereklidir.)
|
2.
3 ADET KARAKTER BELGESİ (Polis Genel
Müdürlüğü’nden)
|
3. 3
ADET DOĞUM
KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)
|
4. DİPLOMANIN
ASLI (Görülüp İade Edilecektir)
|
NOT:
Sağlık kurulu raporu fotokopisi, 2 adet karakter belgesi ve 2 adet doğum kayıt
belgesi
adaylar tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na verilecek.
|
ÖĞRETMENLİK |
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI |
Atanmaya Hak Kazananlar |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
RÜYA
CENKCİLER ÖZBAHAR |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi |
2 |
BURAK
DENİZKURDU |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
3 |
HÜSEYİN
KARAOĞLAN |
Bekirpaşa Lisesi |
4 |
MERAL
NAZLI |
Bekirpaşa Lisesi |
5 |
OSMAN
ELKOVAN |
Gazimağusa Ticaret Lisesi |
6 |
HALE
SİLİFKELİ |
Canbulat Özgürlük Ortaokulu |
7 |
İZLEM
ACAROĞLU ÖNGÜN |
Mehmetçik Ortaokulu |
8 |
MERYEM
MELİZ MERTEKCİ |
Karpaz Meslek Lisesi |
9 |
ŞİFA BEŞEVLERLİ |
Mehmetçik Ortaokulu |
10 |
NADİR ÜNÜVARDIR |
Karpaz Meslek Lisesi |
11 |
ASİYE ARSLAN |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi + Karpaz Meslek Lisesi |
12 |
FEZİLE HÜRAL |
Karpaz Meslek Lisesi |
13 |
HAYRİYE ERMES |
Erenkö Lisesi |
14 |
SONAY ACAR |
Erenkö Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ÖZEN
ERGÜRER |
Esentepe Ortaokulu + Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
2 |
TUĞÇE
ŞİRANLI |
İskele Evkaf Türk Maarif Koleji + Erenkö Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
DENİZ
TEKEREK |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
2 |
SELİN
ARANGÜL |
Bekirpaşa Lisesi |
3 |
BAHİRE
GAYDE |
Bekirpaşa Lisesi + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
HAZEL
ŞABANLAR |
Çanakkale Ortaokulu + Canbulat Özgürlük Ortaokulu |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
NEJLA
GÖZE |
Oğuz Veli Ortaokulu |
TÜRK DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EMİNE
ÖZ |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
TUĞÇE
OYAL |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi
|
3 |
NESLİHAN
GÜNGÖR |
Kurtuluş Lisesi |
4 |
YASEMİN
KAYA |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi + Karpaz Meslek Lisesi |
5 |
TÜLİN
TABİYAT |
Lapta Yavuzlar Lisesi + Erenköy Lisesi |
6 |
NESLİHAN
ŞENOL AKINCI |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
7 |
GÖLGEM
GIRAL |
Lefke Gazi Lisesi + Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
8 |
ELİF
AYDIN BESİMOĞLU |
Lefke Gazi Lisesi |
9 |
MELİS ÖZMINDIK |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
10 |
FATMANUR ERCİYAS |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi + Girne Turizm Meslek Lisesi |
11 |
ENGİN SESLİ |
Lapta Yavuzlar Lisesi + Lefke Gazi Lisesi |
GÖRSEL SANATLAR
(RESİM İŞ) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
HASAN ZEYBEK |
Hala Sultan İlahiyat Koleji |
2 |
MEHMET SARİLER |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
3 |
KARDELEN KESKİNEL |
Oğuz Veli Ortaokulu |
4 |
ÖMÜR KANSU |
Polatpaşa Lisesi + İskele Evkaf Türk Maarif Koleji |
5 |
ECEM EVREM |
Bekirpaşa Lisesi |
6 |
SELMA JASMİN DEVİN |
Anafartalar Lisesi |
7 |
SUZAN ÖZGÜ |
Cumhuriyet Lisesi |
8 |
LADEN UYGUROĞLU |
Şht. Zeka Çorba Ortaokulu + Oğuz Veli Ortaokulu |
YİYECEK
İÇECEK VE KONAKLAMA HİZMETLERİ (TURİZM) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
TÜLEN SARRO |
Haydarpaşa Ticaret Lisesi |
2 |
SUDE KARŞILI |
Girne Turizm Meslek Lisesi |
3 |
EMEL REYHAN UÇAR |
Girne Turizm Meslek Lisesi |
4 |
TUĞÇE MALYALI |
Gazimağusa Ticaret Lisesi + Güzelyurt Meslek Lisesi |
5 |
ASUDE NURİ |
Gazimağusa Ticaret Lisesi |
GRAFİK VE
FOTOĞRAF ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EDA GÖK ÖZYILDIZ |
Atatürk Meslek Lisesi |
2 |
NECLA ECEM ÖZOĞUL |
Atatürk Meslek Lisesi |
ÇOCUK GELİŞİMİ
VE EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
DERVİŞE SEDEN MERTSOY |
İskele Ticaret Lisesi |
2 |
SERPİL AFŞAROĞLU |
Gazimağusa Meslek Lisesi |
ELEKTRİK
- ELEKTRONİK ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
DENİZ KURAN |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
FAHRİ ASVAROĞLU |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
EKONOMİ
(İNGİLİZCE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ESEN SEVİM KÜÇÜK |
19 Mayıs Türk Maarif Koleji + Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
BİLİŞİM
TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
İBRAHİM KAYA UĞRAŞOĞLU |
Güzelyurt Türk Maarif Koleji |
2 |
AHMET ARNAVUT |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
3 |
ÖZGÜR ÖZÜLKÜ |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
4 |
CEMAL YILDIZ |
Kurtuluş Lisesi |
5 |
NEBİL TAMCOŞAR |
Mehmetçik Ortaokulu |
6 |
BUĞRAHAN KESKİNDAĞ |
Hala Sultan İlahiyat Koleji |
7 |
MEHMET AKİF ŞAHİN |
Karpaz Meslek Lisesi |
8 |
ARZU KAMALI |
Osman Nejat Konuk Ortaokulu |
9 |
GÜLER ELÇİN |
Karpaz Meslek Lisesi |
10 |
DERYA AYDINLI |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
11 |
ÖZEN BALLI SOYKARA |
Hala Sultan İlahiyat Koleji |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
NİLÜFER ÖZEMRE |
Gazimağusa Meslek Lisesi + Atatürk Meslek Lisesi |
MAKİNE TEKNOLOJİSİ
ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
YÜKSEL YÜKSELİŞ |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
HARİTA TAPU
KADASTRO ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EMRE MÜLAZİMOĞLU |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
GIDA TEKNOLOJİSİ
ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ÖZRA ÖZERKMAN |
Atatürk Meslek Lisesi |
MOTORLU
ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
MERYEM ÖZERİNÇ DELİDENİZ |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
MEHMET BAYRAKTAR |
Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi |
METAL TEKNOLOJİSİ
ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
CAN CİFTCİ |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
HATİCE BAYTIN |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
2 |
AYSEL BARIŞKAN KAŞİFOĞULLARI |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
MUHASEBE
VE FİNANSMAN ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ERDEN ÖZERDEN |
Haydarpaşa Ticaret Lisesi |
2 |
SERVET TUNA |
İskele Ticaret Lisesi |
3 |
ARZU BEYOĞLU |
İskele Ticaret Lisesi + Gazimağusa Ticaret Lisesi |
TEKNOLOJİ
TASARIM ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
DENİZ ZAYIF |
Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu |
2 |
AYŞEN TUNÇÇAĞ |
Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu |
KÖY KADIN
KURSU ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ŞERİFE GÖKŞAH |
Lefke Bölgesi + Girne Bölgesi |
2 |
SAFİYE KAL |
Lefke Bölgesi + Girne Bölgesi |
3 |
İPEK RİNTER |
Lefke Bölgesi + Gazimağusa Bölgesi |
4 |
TEZAY ZAYIMLAR |
Lefke Bölgesi + Gazimağusa Bölgesi |
5 |
DUYGU SARIGÖZMEN |
Lefke Bölgesi + Gazimağusa Bölgesi |
6 |
ZEYNEP ARAT |
Gazimağusa Bölgesi + İskele Bölgesi |
7 |
GÜLAY PEKDOĞAN |
Gazimağusa Bölgesi + İskele Bölgesi |
8 |
HÜLYA TEKMANOĞLU |
Gazimağusa Bölgesi + İskele Bölgesi |
FEN BİLİMLERİ/FEN
VE TEKNOLOJİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
SUNA TOP |
Mehmetçik Ortaokulu |
2 |
SEVAL İNCE ŞAH |
Mehmetçik Ortaokulu |
REHBERLİK
VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ÖZNEM YALÇUK |
Cumhuriyet Lisesi |
ÖZEL EĞİTİM
ÖĞRETMENİ (GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ) |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
SİMGE ALODALI |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi |
ÖZEL EĞİTİM
ÖĞRETMENİ (İLKÖĞRETİM DAİRESİ) |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
GİZEM DUYURAN |
Gazimağusa Özel Eğitim Okulu |
2 |
GÜLNAZİK AKTÜL |
Girne Özel Eğitim Okulu |
3 |
TARA YEKTAOĞLU |
Girne Özel Eğitim Okulu |
4 |
ŞERİFE DOĞAN |
Gazimağusa Özel Eğitim Okulu |
5 |
VASVİYE KARABIYIK |
Yeşilyurt Özel Eğitim Okulu |
6 |
NESLİHAN GÖZTAŞ |
Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu |
7 |
ZERİN TARTAR |
Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu |
8 |
GİZEM KUBİLAY |
Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu |
9 |
EBRU DOKUZ |
Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu |
10 |
ÇİSE SÖZGÜN |
Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ONUR ARSLAN |
Şht. Turgut Ortaokulu |
2 |
BAŞAK BEYAZ |
Lefke Gazi Lisesi |
3 |
IŞIL AKGÜÇ |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
4 |
ALEV ÖYKÜN |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi |
KİMYA-FEN
BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ÇİZEL CANLI |
Polatpaşa Lisesi |
2 |
DENİZ KARLANKUŞ |
Bekirpaşa Lisesi |
KİMYA-FEN
BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
AYŞE ANI |
Polatpaşa Lisesi |
2 |
SEÇİL ÖZKAN |
İskele Evkaf Türk Maarif Koleji +Hala Sultan İlahiyat Koleji |
FİZİK-FEN
BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
MEHMET UĞUR GÖZÜKELEŞ |
Bekirpaşa Lisesi+Erenköy Lisesi |
2 |
BARIŞ GÖKDUMAN |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi |
FİZİK-FEN
BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
MUKADDES MELİZ METBULUT |
Güzelyurt Türk Maarif Koleji |
BİYOLOJİ-FEN
BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
MERT PETEK |
Hala Sultan İlahiyat Koleji |
2 |
SERMET BENLİ |
İskele Evkaf Türk Maarif Koleji |
3 |
FATMA ZORLU |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
BİYOLOJİ-FEN
BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
NAZİRE KİNSİZ |
Değirmenlik Lisesi+Erenköy Lisesi |
FEN BİLGİSİ
(İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ASYA DERİNDAĞ |
İskele Evkaf Türk Maarif Koleji |
2 |
SİMGE TECİMER |
İskele Evkaf Türk Maarif Koleji+Erenköy Lisesi |
FEN BİLİMLERİ/FEN
VE TEKNOLOJİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EFSANE OĞUZ |
Erenköy Lisesi |
MATEMATİK
(İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
RİFAT REİS |
Bekirpaşa Lisesi |
2 |
ŞENGÜL ÖZERİÇ |
Bekirpaşa Lisesi |
3 |
FUNDA YILMAZ |
Erenköy Lisesi+Polatpaşa Lisesi |
MATEMATİK
(TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
LEYLA KILIÇ |
Mehmetçik Ortaokulu |
2 |
FATMA YANIK ELLİDÖRT |
Cumhuriyet Lisesi |
3 |
ŞULE KALKAN |
Polatpaşa Lises |
4 |
SULTAN MEVLUT |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
5 |
ASLI GÜVEN
|
Polatpaşa Lises |
6 |
ŞERİFE KIZILER |
Polatpaşa Lises |
7 |
SİNEM GALATYALI İSKAR |
Polatpaşa Lises |
8 |
HAKAN AĞIT |
Lefke Gazi Lisesi |
9 |
HEDİYE SARIKAYA YETİŞ |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
10 |
ÇAĞLA ABİÇ |
Mehmetçik Ortaokulu |
11 |
UĞUR PAMİT |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
12 |
ÇAĞIN ARIKAN |
Lefke Gazi Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EMREN BİTİRİM |
Hala Sultan İlahiyat Koleji |
2 |
GÜLÇİN KELEŞZADE |
19 Mayıs Türk Maarif Koleji |
3 |
DAMLA SOLYALI |
Erenköy Lisesi |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
EMİNE GÜZEL |
Hala Sultan İlahiyat Koleji+Lefke Gazi Lisesi |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ERDOĞAN IŞIK |
Anafartalar Lisesi |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
CEMİLE ERENGİN |
Anafartalar Lisesi |
2 |
MERDİYE KEÇELİ |
Kurtuluş Lisesi |
SOSYAL BİLGİLER
(TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
ABDULLAH İŞ |
Lefke Gazi Lisesi+Esentepe Ortaokulu |
FELSEFE
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
HALE ÇAĞANSOY |
19 Mayıs Türk Maarif Koleji+İskele Evkaf Türk Maarif Koleji |
2 |
ZEYDE CEYLANOĞLU |
Polatpaşa Lisesi+Bekirpaşa Lisesi |
FELSEFE
(TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
NEZİHE KARŞILI |
Lapta Yavuzlar Lisesi+Erenköy Lisesi |
2 |
PINAR YILMAZ GÜLER |
Erenköy Lisesi |
3 |
ÇİZEL KİREŞCİ KESKİNEL |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi +Gazimağusa Ticaret Lisesi |
BEDEN EĞİTİMİ
(BAYAN) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
NESİL MÜBECCEL YUSUFOĞLU |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi+Güzelyurt Meslek Lisesi |
BEDEN EĞİTİMİ
(ERKEK) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
HASAN SARIOĞLU |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
ALİ OSMAN NURETTİN |
Canbolat Özgürlük Ortaokulu |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
BERRİN BAYRAK |
Şht. Hasan Cafer İlkokulu |
2 |
MÜGE
BÜTÜNER |
Mustafa Çağatay İlkokulu |
3 |
FAHRİYE İPEK |
Şht. Hüseyin Akil İlkokulu |
4 |
FATOŞ ERİŞKEN SOYDAN |
Şht. Mehmet Eray İlkokulu |
5 |
ŞENAY MAHMUTLAR |
Konuklar İlkokulu |
6 |
EYUP
KAYACAN |
Çayırova İlkokulu |
7 |
MESUT
DİNDAR |
Şht. Hüseyin Akil İlkokulu |
8 |
FİLİZ
BUHARA |
Şht. Mehmet Eray İlkokulu |
9 |
TAYYİBE
GÜRBAĞ |
Şht. Hüseyin Akil İlkokulu |
10 |
İBRAHİM
OLGAN |
Dörtyol İlkokulu |
11 |
BATU
KARABİBEROĞLU |
Dipkarpaz İlkokulu |
12 |
YAREN
PAÇA |
23 Nisan İlkokulu |
13 |
FATMA
MÜRVET AKBAŞ |
Kumyalı İlkokulu |
14 |
AYSUN
KAYABAŞI ÜÇKUN |
Karaoğlanoğlu İlkokulu |
15 |
KORAL
ÖZKORALTAY TALUĞ |
Mustafa Çağatay İlkokulu |
ÖZEL DERS
ÖĞRETMENİ (OKUL ÖNCESİ) |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
GALİPCAN
ÖZTUĞ |
Kalkanlı Anaokulu |
2 |
OGAN YILDIZDOĞAN |
Osman Türkay Anaokulu |
|
|
|
|
|
|