KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI

Kamu Hizmeti Komisyonu, yazılı ve sözlü sınav (mülakat) sonuçlarına göre başarılı olan kişileri, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda, başarılı oldukları münhal kadrolara “aday” statüsüyle atamaya karar vermiştir.

Atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için, söz konusu belgelerin adaylar tarafından temin edilerek en kısa zamanda Kamu Hizmeti Komisyonuna iletilmesi gerekmektedir.


ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1.   SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir. Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2.    3 ADET KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3.      3 ADET DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4.      DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT:  Sağlık kurulu raporu fotokopisi, 2 adet karakter belgesi ve 2 adet doğum kayıt belgesi adaylar tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na verilecek.

ÖĞRETMENLİK
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI
Atanmaya Hak Kazananlar
Yayın - 20/11/2019
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AYŞE AKBULUT Lefke Gazi Lisesi + Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu


GÖRSEL SANATLAR (RESİM-İŞ) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 BAŞAK FERİDUN ERGÜDEN Lefke Gazi Lisesi + Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu


 
Yayın - 06/11/2019
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Cansu Cihangir Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi



Yayın - 04/11/2019
MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Çağla Topal Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


 
Yayın - 31/10/2019
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Ceyda Barkın Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Havva Kaffaoğlu Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi+Karpaz Meslek Lisesi
2 Nurettin Altun Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Pembe Bilen Başkal Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


BEDEN EĞİTİMİ (ERKEK) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Hüseyin Yavuz Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Emine İkizoğlu İskele Ticaret Lisesi


 
Yayın - 30/10/2019
ALMANCA ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CEM TAMTUNALI Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi

FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SALİH ERSOYOĞLU Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


KİMYA-FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 FİKRİYE ÖNDEROL Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


FELSEFE (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ORHAN ÇETİN Erenköy Lisesi


 
Yayın - 25/10/2019
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Havva Gaye Yüce Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi



Yayın - 24/10/2019
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Çimen Çisel Çiçek Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi+Karpaz Meslek Lisesi
2 Betül Köktebir Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Rabia Kaynarca Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises
2 Aslı Sakallı Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises


BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Vasfi Tuğun Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi



Yayın - 17/10/2019
KİMYA-FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HALİL ERAL Lefke Gazi Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu


TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HİCRAN ÇELİK Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SULTAN SEVEM Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AHMET ÖZKURTULUŞ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi
2 TÜRKAN HARAÇ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


MATEMATİK (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÜLBEN KAPLAN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises


MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÖZDEN CANAY Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises
2 EBRU ÖZGİT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises
3 YELİZ YÜZÇELİK KURŞUN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises
4 ÜMİT AKÇİN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises


 
Yayın - 04/10/2019
BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SİNEM ERSOY Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


MATEMATİK (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SİMRUY HÜROL Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lises


MÜZİK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1  BURCU VEHİT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 UTKU HÜROL Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1  AYTEN CEYDA Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CEM KAYAOĞLU Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi
2 NURTEN SALDUN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi
3 AYŞE BAHADİ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi



Yayın - 02/10/2019
MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KARDELEN KILIÇ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi
2 SEDA SAYI Mehmetçik Ortaokulu
3 EMEL GÖZDE GÜNEYLİ Mehmetçik Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi
4 TUĞÇEN SELMANOĞULLARI Karpaz Meslek Lisesi


TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SONAY AKGÜN Lefke Gazi Lisesi


YİYECEK İÇECEK VE KONAKLAMA HİZMETLERİ (TURİZM) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 İSMET MENEVİŞ TOMBUL Girne Turizm Meslek Lisesi
2 TANSU GÜNGÖR Güzelyurt Meslek Lisesi+Karpaz Meslek Lisesi
3 DÜZEN AYDA Güzelyurt Meslek Lisesi+Karpaz Meslek Lisesi
4 SÜMER DEMİR Güzelyurt Meslek Lisesi+Karpaz Meslek Lisesi



Yayın - 01/10/2019
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HURİYE ÜNVAN Bekirpaşa Lisesi


BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 BİRCE BAKIROĞLU ERDOĞAN Erenköy Lisesi


YUNAN DİLİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HAMİT SAKALLI Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 RUŞENDİL İŞLEK Lefke Gazi Lisesi + Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu


FRANSIZCA ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KAYCAN KAYA BURAN Lefke Gazi Lisesi + Erenköy Lisesi
2 DENKAY YILDIRIM Bekirpaşa Lisesi


REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÖKÇEN HANİFE KARAKUŞ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MELTEM ABBAS HAFIZOĞLU Lapta Yavuzlar Lisesi


 
Yayın - 26/09/2019
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MUHAMMED GİLDİR Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
2 VELİ CANPOLAT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi
3 ALKAN ERTARKAN Lapta Yavuzlar Lisesi + Esentepe Ortaokulu
4 İSMAİL ARTEMER Karpaz Meslek Lisesi+Güzelyurt Meslek Lisesi
5 ELVAN YEŞİLBULUT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi
6 AHMET KARAYİĞİT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


FİZİK-FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TOLGA FUATLI Cumhuriyet Lisesi
2 YUNUS MURAT İNECİ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


BEDEN EĞİTİMİ (ERKEK) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MEHMET ŞİMŞEKATAN Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi + Girne Turizm Meslek Lisesi
2 HAKAN YİĞİT Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Cumhuriyet Lisesi


BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 OLCAN KIRIK SAYINER Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


KİMYA-FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MERYEM GÜNDÜZ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÖKMEN TUĞAL Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi
2 ELÇİN ÖZGENÇ Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi


GÖRSEL SANATLAR (RESİM-İŞ) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TUĞBA GENÇ Bekirpaşa Lisesi + Lefke Gazi Lisesi
2 GÜLDEM LORD Cumhuriyet Lisesi


ALMANCA ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SEDA TÜRKÖZ Erenköy Lisesi + Lefke Gazi Lisesi
2 ÖZCE AŞIKZADELER Bekirpaşa Lisesi


GIDA TEKNOLOJİSİ ALAN ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ZARİF ARABACI Atatürk Meslek Lisesi



Yayın - 25/09/2019
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 İSMET TARKAN Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi
2 HANDAN BAYRAKTAR Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
3 MEDİNE MERVE TÜRKKAL Girne Özel Eğitim Merkezi
4 MERT AVCANOK Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi
5 NAZİFE ASLAN Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
6 LEMAN SÖNMEZ Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
7 YEŞİM KARA Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
8 MELEK HACI Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
9 İLÇEN ÜRETMEK Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi
10 HASRET AYGÜN Ziyamet Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi


İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AYTEN BELET Erenköy Lisesi
2 YASEMEN ÖZDAMAR Erenköy Lisesi
3 CANSU ÖRS Erenköy Lisesi
4 ÖZLE SİPAHİ TAMTUNALI Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi
5 DİRAN ERKUŞ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu
6 DEVRİM BÜTÜNER Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Cansu Fındık Bekirpaşa Lisesi


MATEMATİK (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HÜLYA SAYGINEL Lapta Yavuzlar Lisesi
2 ÇAĞIL AÇIKEL Erenköy Lisesi
3 TAĞMAÇ BEHİÇ KİNSİZ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi
4 ÇAĞLA ÖLÇÜŞENLER Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


 
Yayın - 24/09/2019
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HAZAR ULUCAN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Lefke Gazi Lisesi


ELEKTRİK - ELEKTRONİK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÇAĞIN ALEVKAYALI Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
2 ÇAĞRI UMAR Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi



Yayın - 21/09/2019
GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÇİĞDEM SARI Gazimağusa Meslek Lisesi


GİYİM ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SONAY ERDAL Atatürk Meslek Lisesi


FELSEFE (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MELİKE KOÇ Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi


ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SALİME ÖZKILIÇ İskele Ticaret Lisesi


FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÖZLEM AKKUŞ Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi


KİMYA-FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AYTEN YEŞİLDAĞLI Bekirpaşa Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu
2 SAMİYE YAMAN Lefke Gazi Lisesi+Erenköy Lisesi



Yayın - 20/09/2019
İLKOKUL ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MUSTAFA ÖZAKAN Çayönü İlkokulu
2 ESRA NERGİZ Şht. Zeki Salih İlkokulu
3 ZİLHA GAZİOĞLU Dörtyol İlkokulu
4 NECİP ŞENOL BİRİNCİ Karşıyaka Merkez İlkokulu
5 GURUR GÖRGÜL Alaniçi İlkokulu
6 TUNCEL KORAD Güvercinlik R. R. Denktaş İlkokulu
7 ARZU ÖZGÜM BURKAN Esentepe İlkokulu
8 BEHİYE YILDIZ Kumyalı İlkokulu
9 AYŞE KARANFİLLER Güvercinlik R. R. Denktaş İlkokulu
10 ÖZLEM KANBUR Tatlısu İlkokulu
11 SELİN YORULMAZ Canbulat İlkokulu
12 DİLAY KELEŞ Dilekkaya İlkokulu
13 AYTEN USTAM Canbulat İlkokulu
14 KARDEN BEYAZ Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu
15 MELİSA ZEYTİN Dipkarpaz İlkokulu
16 ÖZGE ÖZENTÜRK Dipkarpaz İlkokulu
17 YAĞMUR BİTİRİM Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu
18 SILA YENİÇERİ Beyarmudu İlkokulu
19 İNCİ KOMBAYCI Dipkarpaz İlkokulu
20 CANAN KONAT Şht. Menteş Zorba İlkokulu
21 MEHDİYE ŞUMRUT Kumyalı İlkokulu

 
ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ (OKUL ÖNCESİ)
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 DERVİŞ ERBOLAY Değirmenlik İlkokulu
2 AHMET EYLENCELİ Serdarlı İlkokulu
3 ÇAĞIN BATMAN Şht. Salih Terzi İlkokulu
4 BUSE MİŞ Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
5 HATİCE EREKOĞLU Esentepe İlkokulu
6 AYŞEGÜL SİRHAN Dipkarpaz İlkokulu
7 SEDA GÜRDORUK Güvercinlik R. R. Denktaş İlkokulu
8 NERİMAN TÜLEKOĞLU Beyarmudu İlkokulu
9 SONAY AMCA Yayla Anaokulu
10 ŞERİFE KORUÇAM Lapta Anaokulu
11 EZGİ BEŞERLER Esentepe İlkokulu
12 SABAHAT BUSE ORKUN Ziyamet İlkokulu