Yayın - 18/09/2015 - 11:40 |
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI
|
Kamu Hizmeti Komisyonu, yazılı ve sözlü sınav (mülakat) sonuçlarına göre başarılı olan kişileri,
aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda,
başarılı oldukları münhal kadrolara “aday” statüsüyle atamaya karar vermiştir. |
Atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için,
söz konusu belgelerin adaylar
tarafından temin edilerek en kısa zamanda Kamu Hizmeti Komisyonuna iletilmesi gerekmektedir.
|
ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI
İÇİN GEREKLİ BELGELER: |
1.
SAĞLIK KURULU RAPORU
(Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste
olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir. Rapor temini için
2 adet resim gereklidir.)
|
2.
3 ADET KARAKTER BELGESİ (Polis Genel
Müdürlüğü’nden)
|
3. 3
ADET DOĞUM
KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)
|
4. DİPLOMANIN
ASLI (Görülüp İade Edilecektir)
|
NOT:
Sağlık kurulu raporu fotokopisi, 2 adet karakter belgesi ve 2 adet doğum kayıt
belgesi
adaylar tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na verilecek.
|
ÖĞRETMENLİK |
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI |
Atanmaya Hak Kazananlar |
Yayın - 07/04/2016 - 16:00 |
FEN BİLİMLERİ/FEN
VE TEKNOLOJİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Nurtan Abiç |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
MATEMETİK
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gülcem Bullici |
Recep Tayyip Erdoğan O. O. + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Kemal Kılgöz |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gizem Korkmazhan |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hüseyin Özaşık |
Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endü. Mes. L. |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Emine Ferit |
Karpaz Meslek Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
İbrahim Aysal |
Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endü. Mes. L. |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Salise Deniz Ergürer |
Dipkarpaz İlkokulu |
Yayın - 02/10/2015 - 15:40 |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Şevki Kozansoy |
Lefke Gazi Lisesi |
SOSYAL BİLGİLER
(TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ülfet Boşnak Kılıç |
Esentepe Ortaokulu + Recep Tayyip Erdoğan O.O |
2 |
Laika Yurt |
Lefke Gazi Lisesi + Recep Tayyip Erdoğan O.O |
Yayın - 01/10/2015 - 17:10 |
BEDEN EĞİTİMİ
(BAYAN) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gözde Gökdel |
Erenköy Lisesi |
FEN BİLİMLERİ/FEN
VE TEKNOLOJİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Lütfiye Çanacık |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİYOLOJİ
- FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ayten Akmercan |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
2 |
Hatice Benan |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
MATEMETİK
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gülşah Şah |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Yağmur Erdoğa |
Lefke Gazi Lisesi |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Renk Uluhan |
Erenköy Lisesi |
2 |
Sevcan Sağır |
Erenköy Lisesi |
3 |
Figen Gayi |
Lefke Gazi Lisesi |
4 |
Müge Özyiğit |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE - TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Sıdıka Ünüvardır |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Pınar Derya |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Aslı Gülçür |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
2 |
Mehmet Falay |
Lefke Gazi Lisesi |
3 |
Barış Özmanevra |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
MOTORLU
ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Serkan Duru |
Sedat Simavi Endü. Meslek L. + Karpaz Meslek L. |
2 |
Selahattin Tuzcu |
Sedat Simavi Endü. Meslek L. + Karpaz Meslek L. |
METAL TEKNOLOJİSİ
ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Yaşar Ertekin |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi +
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
MUHASEBE
VE FİNANSMAN ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Mustafa Türkkal |
Haydarpaşa Ticaret Lisesi |
2 |
Nezgün Yorulmaz |
Haydarpaşa Ticaret Lisesi + İskele Ticaret Lisesi |
3 |
Refet Çeğın |
İskele Ticaret Lisesi |
Yayın - 30/09/2015 - 10:45 |
TÜRK DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Utku İlhan |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
Emine Engür |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
3 |
Dudu Bozat |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Serdal Topaktaş |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
REHBERLİK
VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Pınar Selenge Çetinalp |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Özgü Erten |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Habibe Demirege |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
BİLİŞİM
TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ersal Atalar |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Defne Ünar |
Erenköy Lisesi |
2 |
Neriman Hüdaoğlu |
Erenköy Lisesi |
3 |
Buğse Sadetoğlu |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
4 |
Ömrüm Ferzan |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
GÖRSEL
SANATLAR (RESİM İŞ) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Enver Eray Yağlı |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Müjgan Asmacı |
Recep Tayyip Erdoğan O.O + Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
İbrahim Çelik |
Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endü. Mes. L. |
GRAFİK
VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Müjde Cenkler Şensoy |
Gazimağusa Meslek Lisesi |
GÜZELLİK
VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Selen Fatma Eminağa |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
MOBİLYA
VE İÇ MEKAN TASARIMI ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Mehmet Tüzel |
Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endü. Mes. L. |
YİYECEK
İÇECEK VE KONAKLAMA HİZMETLERİ (TURİZM) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Teslime Fegan |
Karpaz Meslek Lisesi + Güzelyurt Meslek Lisesi |
TESİSAT
TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ALAN ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı - Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hüseyin Çuvalcıoğlu |
Haspolat Meslek Lisesi |
Yayın - 18/09/2015 - 16:15 |
ÖZEL DERS
ÖĞRETMENİ (OKUL ÖNCESİ) |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hasan Kofalı |
Yedikonuk İlkokulu |
2 |
Erdoğan Emiroğulları |
Çayırova İlkokulu |
3 |
Mustafa Dağman |
Ziyamet İlkokulu |
4 |
Halil Gürselen |
Yenierenköy İlkokulu |
5 |
Sibel Aki |
Dipkarpaz İlkokulu |
6 |
Serhan Koçero |
Dipkarpaz İlkokulu |
Yayın - 18/09/2015 - 11:40 |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Erdi Şener |
Çayırova İlkokulu |
2 |
Şerife Erden |
Çayırova İlkokulu |
3 |
Zühran Keleş |
Büyükkonuk İlkokulu |
4 |
Buğçe Karanlık Ünal |
Yedikonuk İlkokulu |
5 |
Fadıma Yardım |
Kumyalı İlkokulu |
6 |
Alev Milli |
Ziyamet İlkokulu |
7 |
Adil Ustam |
Ziyamet İlkokulu |
8 |
Görkem Uğurlu |
Yenierenköy İlkokulu |
9 |
Alper Çelebi |
Ziyamet İlkokulu |
10 |
Fahri Serdahoğulları |
Ziyamet İlkokulu |
11 |
Abdullah Tin |
Ziyamet İlkokulu |
12 |
Buket Ustam |
Dipkarpaz İlkokulu |
13 |
Özşen Aktöre |
Dipkarpaz İlkokulu |
|
|
|
|
|