2014 YILI WEB VE BASIN AÇIKLAMALRI
ARŞİVİ


Yayın: 25.12.2014
ORTA VE ALT DÜZEY YETERLİK SINAVLARI HAKKINDA DUYURU
KHK Web Haber:

Orta düzey ve alt düzey yeterlik sınavları 27 Aralık, 2014 Cumartesi günü saat 15.00’ da yapılıyor. Orta düzey yeterlik sınavı Türk Maarif Koleji’nde, Alt düzey yeterlik sınavı ise Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu’nda yapılacak olup, sınava nerede gireceği ile ilgili kendisine SMS (kısa mesaj) ulaşmayan başvuru sahipleri sınavlarla ilgili gerekli bilgilere alındı belgesi üzerinde bulunan başvuru numarasını kullanarak web sayfamızdan veya 229 27 50 numaralı telefondan ulaşabilirler. Ayrıca, sınav günü sınav merkezindeki sınav sorumlusundan da hangi salonda sınava gireceklerini öğrenebilirler.


Yayın: 12.12.2014
ERKEK GARDİYAN ERİ VE KADIN GARDİYAN ERİ
YAZILI YARIŞMA SINAVLARI HAKKINDA DUYURU
KHK Web Haber:

Yazılı yarışma sınavlarına katılacak olan başvuru sahiplerine web sayfamızda duyurulan sınav yeri bilgilerini öğrenebilmeleri için gerekli olan aday numaraları SMS (kısa mesaj) yoluyla gönderilmiştir.  Söz konusu sınavlara girmeye hak kazanan başvuru sahiplerinden SMS ulaşmayanlar, sınavlarla ilgili bilgiye 229 27 50 numaralı telefondan ulaşabilirler.


Yayın: 11.12.2014
     IV. DERECE ERKEK VE KADIN GARDİYAN ERİ 
   SINAV KONULARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
KHK Web Haber:

Merkezi Cezaevi Müdürlüğü kadrolarında münhal bulunan  IV. Derece Erkek Gardiyan Eri ve IV. Derece Kadın Gardiyan Eri mevkileri ile ilgili olarak yazılı yarışma sınavlarının  21 Aralık, 2014 tarihinde yapılacağı web sitemiz aracılığıyla adaylara duyrulmuştu.

Sınav konularındaki mevzuatın güncel şekline nasıl ulaşılabileceği hakkında, adaylardan gelen talebi doğrultusunda; Merkezi Cezaevi Müdürlüğü ile istişare yapılmıştır. Bu istişare sonucunda, mevzuat güncel hali ile Merkezi Cezaevi Müdürlüğü web sitesine eklenmiştir. Adaylar sınav konularını içeren mevzuatın güncel haline Merkezi Cezaevi Müdürlüğü web sitesinden (cezaevi.gov.ct.tr) veya aşağıda belirtilen linkten ulaşabilirler.

ÆSınav Konuları ÆSınav Konularını İçeren Mevzuatın Güncel Hali

Yayın: 06.12.2014
ERKEK GARDİYAN ERİ İLE KADIN GARDİYAN ERİ 
SINAVLARI 21 ARALIK'TA YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Merkezi Cezaevi kadrosunda münhal bulunan 10 adet IV. Derece Erkek Gardiyan Eri ile 2 adet  IV. Derece Kadın Gardiyan Eri mevkileri ile ilgili yazılı yarışma sınavlarının 21 Aralık, 2014 Pazar günü yapılmasına karar verilmiş olup, sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler adaylara kısa mesaj (SMS) yoluyla ve web sitemiz aracılığıyla daha sonra duyurulacaktır.

Yayın: 02.12.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Bugün web sitemizde oluşan birtakım sorunların Kamunet Serverlerinden kaynaklandığını ve Kamunet'e yaptığımız uyarının ardından, web sitemizdeki arızanın giderildiği tespit edilmiştir. Şu an Kamunet tarafından düzeltilmiş olan web sitemizden, kurumumuzla ilgili tüm yayınların son şeklini takip edebilirsiniz.


Yayın: 26.11.2014
MUKAYYİT VE MAHKEME STENOGRAFI 
YAZILI YARIŞMA SINAVLARI HAKKINDA DUYURU
KHK Web Haber:

Mahkemeler kadrosunda münhal bulunan III. Derece Mukayyit ve IV. Derece Mahkeme Stenografı yazılı yarışma sınavları, 29 Kasım, 2014 Cumartesi günü Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu’nda yapılıyor. Saat 12:00 de başlayacak olan III. Derece Mukayyit yazılı yarışma sınavı 75 dakika, saat 14:00 de başlayacak IV. Derece Mahkeme Stenografı yazılı yarışma sınavı ise 100 dakika sürecek. Yazılı yarışma sınavlarına katılacak başvuru sahiplerine nerede ve ne saat sınava gireceklerine dair çağrılar SMS (kısa mesaj) yoluyla ve de web sayfamızdan yapılmıştır. Söz konusu sınavlara girmeye hak kazanan başvuru sahiplerinden SMS ulaşmayanlar, sınavlarla ilgili bilgiye 229 27 50 numaralı telefondan ulaşabilirler.


Yayın: 10.11.2014
TAPU SORUMLUSU, HARİTA SORUMLUSU VE KADASTRO SORUMLUSU YAZILI YÜKSELME SINAVLARI YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Tapu ve Kadastro Dairesi kadrosunda münhal bulunan 6 adet I. Derece Tapu Sorumlusu ile ilgili yazılı yükselme sınavı 6 Aralık, 2014 tarihinde, 3 adet  I. Derece Kadastro Sorumlusu ve 2 adet I. Derece Harita Sorumlusu  mevkileri ile ilgili yazılı yükselme sınavlarının ise 7 Aralık, 2014 tarihinde yapılmasına karar verilmiş olup sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler kısa mesaj (SMS) ve web sitemiz aracılığıyla daha sonra duyurulacaktır.

Yayın: 13.11.2014
MUKAYYİT VE MAHKEME STENOGRAFI 
YAZILI YARIŞMA SINAVLARI YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Mahkemeler kadrosunda münhal bulunan 2 adet III. Derece Mukayyit ile 5 adet  IV. Derece Mahkeme Stenografı mevkileri ile ilgili yazılı yarışma sınavlarının 29 Kasım, 2014 Cumartesi günü yapılmasına karar verilmiş olup sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler adaylara kısa mesaj (SMS) ve web sitemiz aracılığıyla daha sonra duyurulacaktır.

Yayın: 12.11.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Mahkemeler Kadrosu’nda münhal bulunan ve 16 Kasım, 2014 Pazar günü yapılacak IV. Derece Mahkeme Memuru ve IV. Derece Tebliğ ve İcra Memuru kadrolarının yazılı yarışma sınavlarına katılacak başvuru sahiplerine nerede ve ne saat sınava gireceklerine dair çağrılar SMS (kısa mesaj) yoluyla ve de web sayfamızdan yapılmıştır. Sözkonusu Sınavlara Girmeye hak kazanan başvuru sahiplerinden SMS ulaşmayanlar, sınavlarla ilgili bilgilye 229 27 50 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Yayın: 27.10.2014
     TEBLİĞ VE İCRA MEMURU İLE MAHKEME MEMURU
   YAZILI YARIŞMA SINAVLARI YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Mahkemeler kadrosunda münhal bulunan 7 adet IV. Derece Tebliğ ve İcra Memuru ile 5 adet  IV. Derece Mahkeme Memuru mevkileri ile ilgili yazılı yarışma sınavlarının 16 Kasım, 2014 Pazar günü yapılmasına karar verilmiş olup sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler adaylara kısa mesaj (SMS) ve web sitemiz aracılığıyla daha sonra duyurulacaktır.

Yayın: 24.10.2014
     III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU 
   SINAV KONULARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
KHK Web Haber:

1 Kasım,2014 tarihinde Gümrük ve Rüsumat Dairesi  kadrosunda münhal bulunan  III.Derece Gümrük ve Rüsumat Memuru  mevki ile ilgili olarak yazılı yarışma sınavının  yapılacağı khk web sayfamızdan adaylara duyrulmuştu.

Adaylardan gelen sınav konularındaki mevzuatın güncel haline nereden ulaşılabileceği talebi doğrultusunda, Gümrük ve Rüsumat Dairesi ile bir istişare yapılmıştır. Bu istişare sonucunda Gümrük ve Rüsumat Dairesi belirtilen mevzuatı son  hali ile web sitsinde olduğunu belirtmiştir.

Adaylar sınav konularını içeren mevzuatın güncel haline Gümrük ve Rüsumat Dairesi web sitesinden ulaşabilirler.

ÆSınav Konularını İçeren Mevzuatın Güncel Hali

Yayın: 17.10.2014
     III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU 
   SINAVINA KATILACAK ADAYLAR BELİRLENDİ
KHK Web Haber:

III. Derece Gümrük ve Rüsumat Memuru münhal mevkii için aranan öğrenim koşulunu taşımadıkları gerekçesiyle sınava katılamayacaklarını kısa mesaj (SMS) yoluyla öğrenen başvuru sahiplerinin itirazları üzerine 11 Ekim, 2014 tarihinde yapılacağı duyurulan yazılı yarışma sınavı ertelenmişti.

Söz konusu itirazların sağlıklı değerlendirilebilmesi için istenen hukuki görüş doğrultusunda, KKTC Hukuk Dairesi’nin (Başsavcılık) tavsiyesi üzerine konu ile ilgili uzman kurum olan YÖDAK’tan görüş istenmiştir. YÖDAK’tan alınan görüş doğrultusunda, başvuru yapan kişilerin öğrenim durumları, münhal mevki için aranan öğrenim koşulları bakımından yeniden değerlendirilmiş ve linkteki listede yer alan adayların 1 Kasım, 2014 tarihinde sınava çağrılmalarına karar verilmiştir.

ÆSınava Katılacak Adaylar ve Sınav Yerleri

Yayın: 16.10.2014
     III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU
   YAZILI YARIŞMA SINAVI YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Daha önceden 11 Ekim, 2014 tarihinde yapılacağı duyurulan, ancak başvuru sahiplerinin itirazda bulunması nedeniyle, sağlıklı bir şekilde değerlendirilip sonuçlandırılabilmesi için ileriki bir tarihe etelenen, Gümrük ve Rüsumat Dairesi kadrosunda münhal bulunan III. Derece Gümrük ve Rüsumat Memuru mevkii ile ilgili yazılı yarışma sınavının 1 Kasım, 2014 tarihinde yapılmasına karar verilmiş olup sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler adaylara kısa mesaj (SMS) ve web sitemiz aracılığıyla daha sonra duyurulacaktır.

Yayın: 26.09.2014
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU YAZILI YARIŞMA SINAVI ERTELENDİ
KHK Web Haber:
Gümrük ve Rüsumat Dairesi kadrosunda münhal bulunan III. Derece Gümrük ve Rüsumat Memuru mevkii ile ilgili yazılı yarışma sınavının 11 Ekim, 2014 tarihinde yapılacağı, tüm başvuru sahiplerine kısa mesaj (SMS) ve web sitemiz aracılığıyla duyurulmuştu.
Münhal mevki için aranan öğrenim koşulunu taşımadıkları gerekçesiyle sınava katılamayacaklarını kısa mesaj (SMS) yoluyla öğrenen başvuru sahipleri itirazda bulunmuşlardır. Söz konusu itirazların sağlıklı bir şekilde değerlendirilip sonuçlandırılabilmesi için 11 Ekim, 2014 tarihinde yapılacağı duyurulan sınav ileriki bir tarihe ertelenmiştir.

Yayın: 24.09.2014
MEYDAN İTFAİYE MEMURU İLE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU SINAVLARI 11 EKİM'DE  YAPILIYOR
KHK Web Haber:
Sivil Havacılık Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 23/2014 numaralı genelge ile ilan edilen IV. Derece Meydan İtfaiye Memuru ile Gümrük ve Rüsumat Dairesi kadrosunda münhal bulunan  ve 20/2014 numaralı genelge ile ilan edilen III. Derece Gümrük ve Rüsumat Memuru mevkilerinin yazılı yarışma sınavları 11 Ekim, 2014 tarihinde Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu'nda yapılacaktır. Sınav saatleri ve adayların hangi salonda sınava girecekleri ile ilgili bilgi web sayfamızda yayınlanacaktır. Sınavlarla ilgili güncel bilgi için adı edilen mevkilere müracaat edenler  düzenli olarak web sayfamızı kontrol etmelidirler.

Yayın: 09.09.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Genel Ortaöğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan 4 adet Okul Müdürü ile 5 adet Okul Müdür Muavini mevkilerinin yazılı yarışma sınavları 2 Ekim, 2014  tarihinde yapılacak olup sınav yeri ve saati adaylara daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

Yayın: 09.09.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Mesleki Teknik Öğretim ve İlköğretim Dairelerine bağlı münhal öğretmenlik branşları ve Yataklı Tedavi Kurumları Dairesinde münhal bulunan IV. Derece Hemşire kadrosu ile ilgili yazılı yarışma sınavları 17 Eylül, 2014 tarihlerinde  yapılacaktır. Öğretmenlik branşları ile ilgili yazılı yarışma sınavları iki oturumda saat 11:30 ve 16:00' da, IV. Derece Hemşire kadrosu ile ilgili yazılı yarışma sınavı ise tek oturumda saat 16:00' da Atatürk Öğretmen Akademisi'nde yapılacaktır tüm adaylara duyurulur.

Yayın: 06.09.2014
ÖĞRETMENLİK VE HEMŞİRELİK SINAVLARIYLA İLGİLİ SINAV MERKEZLERİ BELİRLENDİ
KHK Web Haber:

Genel Ortaöğretim, Mesleki Teknik Öğretim ve İlköğretim Dairelerine bağlı münhal öğretmenlik branşları ve Yataklı Tedavi Kurumları Dairesinde münhal bulunan IV. Derece Hemşire kadrosu ile ilgili yazılı yarışma sınavları 13, 17 Eylül, 2014 tarihlerinde Türk Maarif Koleji ve Atatürk Öğretmen Akademisi'nde  yapılacaktır.

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 06.09.2014
ÖĞRETMENLİK SINAVLARI YAPILMAYA BAŞLANDI
KHK Web Haber:

Münhal öğretmenlik branşları ile ilgili yazılı yarışma sınavlarının bir kısmı bu gün Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu'nda yapıldı.

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 01.09.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan 1 adet II. Derece Radyoloji (Diagnostik) Uzmanı ile 2 adet II. Derece Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı mevkilerinin yazılı yarışma sınavları 9 Ekim, 2014  tarihinde yapılacak olup sınav yeri ve saati adaylara daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

Yayın: 01.09.2014
ÖĞRETMENLİK SINAV TARİHLERİ BELİRLENDİ
KHK Web Haber:

Öğretmenlik münhalleri ve sınav duyurusunda, yazılı seçme sınavlarının 6, 7, 13 ve 17 Eylül, 2014 tarihlerinde yapılacağı belirtilmişti. Buna göre, münhal öğretmenlik branşlarının sınav tarihleri aşağıdaki linkte belirtildiği gibidir.

ÆSınav Tarihleri

Yayın: 01.09.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

9 Ağustos, 2014 tarihinde yapılan İlkokul Müdür Muavini Sınavına girip de linkteki listede yer alan 8  adayın görev yeri tercihlerini yapmak üzere 3 Eylül, 2014 Çarşamba günü saat 10:30'da Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

ÆMuhtemel Münhal Yerleri Æİsim Listesi

 Yayın: 27.08.2014

DÜZELTME

KHK Web Haber:

15 Ağustos, 2014 tarihli genelgemizle 6, 7 ve 13 Eylül, 2014 tarihlerinde yapılacağı duyurulan Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi öğretmen kadroları için yazılı seçme sınavlarının İlköğretim Dairesi münhal kadrolarının doldurulmasına yönelik talebin 26 Ağustos, 2014 tarihinde Kamu Hizmeti Komisyonu’na ulaştırılmış olması nedeniyle söz konusu yazılı sınav tarihleri 6, 7, 13 ve 17 Eylül, 2014 olarak değiştirilmiştir.


 Yayın: 25.08.2014
YETERLİK SINAVLARI BAŞARI BELGELERİ VERİLMEYE BAŞLANDI
KHK Web Haber:
26 Temmuz, 2014 tarihinde gerçekleşen Kamu Hizmeti Komisyonu Yeterlik Sınavları'nın sonuçları kesinleşmiş olup Başarı Belgeleri 22 Ağustos, 2014 Cuma gününden itibaren verilmeye başlanmıştır.
Sınav sonuçlarına göre başarılı olan adayların Başarı Belgelerini kimlik kartı ibraz ederek en kısa süre içerisinde kurumumuzdan almaları rica olunur. 

Yayın: 22.08.2014

Turizm Öğretmenliği Münhaline Başvuracaklara

Duyuru

KHK Web Haber:

15 Ağustos, 2014 tarihinde Genel Ortaöğretim ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi Öğretmen Münhalleri ilanı ile 1 adet Turizm Öğretmenliği kadrosunun münhal olduğu duyurulmuştu.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan gelen talep üzerine münhal olan Turizm Öğretmenliği kadrosunun adı Turizm-Konaklama Seyahat Hizmetleri/Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmenliği olarak değiştirilmiştir.


Yayın: 22.08.2014

DUYURU

KHK Web Haber:

Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanlığına bağlı Resmi Kabz Memurluğu ve Şirketler Mukayyitliği kadrosunda münhal bulunan. I. Derece Sınai Mülkiyet Memuru, I. Derece Resmi Kabz ve Tasfiye İşleri Memuru ile I. Derece Şirketler Memuru mevkileriyle ilgili olarak 25 Ağustos, 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da Sözlü Yarışma Sınavlarının yapılacağı bildirilmişti. Ancak, sağlık nedenlerinden ötürü mülakata girecek olanlardan birinin talebi üzerine I. Derece Sınai Mülkiyet Memuru mevkiinin Sözlü Yarışma Sınavı 1 Eylül, 2014 Pazartesi günü saat 10.00’a ertelenmiş olup diğer mevkilerin sınav tarihinde ve saatinde herhangi bir değişiklik olmamıştır.


Yayın: 22.08.2014
        IV. Derece Hemşire Sınavı 17 Eylül, 2014
Tarihinde Yapılıyor
KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan 29 adet IV. Derece Hemşire mevkinin yazılı yarışma sınavı 17 Eylül, 2014 tarihinde yapılacaktır. Konu mevkinin sınav konuları linkteki genelge ile yeniden düzenlenmiş olup sınava katılacak tüm adayların bilgisine sunulur.

ÆGenelge No: 41/2014

Yayın: 18.08.2014

ÖĞRETMEN MÜNHALLERİNE BAŞVURACAK OLANLARA

DUYURU

KHK Web Haber:

Talim ve Terbiye Dairesi’nden alınan görüş doğrultusunda, Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi’ne bağlı okullarda münhal bulunan öğretmen branşlarının hangi analiz kapsamında (Sayısal Analiz, Sözel Analiz, Eşit Ağırlık Sayısal – Sözel Analiz) yer aldığını gösteren tablo aşağıdaki linkte belirtildiği gibidir.

Tüm adayların bilgilerine sunulur.

ÆAnaliz Kapsamları

Yayın: 18.08.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

9 Ağustos, 2014 tarihinde yapılan İlkokul Müdürü Sınavına girip de linkteki kesin listede ilk 15'e giren adayların görev yeri tercihlerini yapmak üzere 21 Ağustos, 2014 Perşembe günü saat 10:30'da Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

ÆMuhtemel Münhal Yerleri ÆKesin Liste

Yayın: 9.08.2014
İlkokul Müdürü ve İlkokul Müdür Muavini
Sınavları Yapıldı
KHK Web Haber:

İlköğretim Dairesi'ne bağlı okullarda münhal bulunan 15 adet İlkokul Müdürü  ve 8 adet İlkokul Müdür Muavini sınavları 9 Ağustos, 2014 tarihinde Türk Maarif Koleji'nde yapıldı.

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 31.07.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Bayram tatili süresince, web sitemizde oluşan birtakım sorunların Kamunet Serverlerinden kaynaklandığını ve Kamunet'e yaptığımız uyarının ardından, web sitemizdeki arızanın giderildiği tespit edilmiştir. Şu an Kamunet tarafından düzeltilmiş olan web sitemizden, kurumumuzla ilgili tüm yayınların son şeklini takip edebilirsiniz.


Yayın: 26.07.2014

Kamu Yeterlik Sınavları Yapıldı

KHK Web Haber:

Kamu Yeterlik Sınavları 26 Temmuz, 2014 Cumartesi günü Üst, Orta, Alt ve Ortaokul olmak üzere 4 düzeyde yapıldı. Sınavları gerçekleştirmek için Bülent Ecevit Anadolu Lisesi, Türk Maarif Koleji, Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu ve Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi  sınav merkezi olarak kullanıldı.

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 24.07.2014

Kamu Yeterlik Sınavları Hakkında

DUYURU

KHK Web Haber:

26 Temmuz, 2014 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Kamu Yeterlik Sınavları Üst, Orta, Alt ve Ortaokul olmak üzere 4 düzeyde yapılacaktır.

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 21.07.2014

İlkokul Müdürü ve İlkokul Müdür Muavini

Yazılı Yükselme Sınavı 9 Ağustos’ta Yapılıyor.
KHK Web Haber:

Milli Eğitim Bakanlığı, İlköğretim Dairesi’ne bağlı okullarda münhal bulunan ve 31/2014 numaralı Genelge ile duyurulan  15 adet İlkokul Müdürü ve 8 Adet İlkokul Müdür Muavini mevkileriyle ilgili olarak  9 Ağustos 2014 Cumartesi günü yazılı yükselme sınavı yapılacaktır.  Yazılı yükselme sınavının   konuları, sınav saati ve sınav süresi ile ilgili bilgiler aşağıdaki linkte belirtilmiştir. Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve sınav yeri ile ilgili bilgiler daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

ÆDetaylar

Yayın: 17.07.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

31/2014 No'lu genelgemiz ile duyurduğumuz İlkokul Müdür ve Müdür Muavini mevkilelri için 21 ve 22 Temmuz, 2014 tarihlerinde de başvuru kabul edilecektir.


Yayın: 16.07.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Yoğun başvuru talebi olması ve başvuru yapmak isteyenlerin eksik evraklarını tamamlamalarına olanak sağlamak amacıyla, başvuru süresi 18 Temmuz, 2014 Cuma günü mesai bitiminde sona erecek olan yeterlik sınavlarına başvuruların süresi 21 Temmuz, 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.


Yayın: 11.07.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

İlkokul Müdürü Sınavına girip de linkteki kesin listede ilk 20'ye giren adayların görev yeri tercihlerini yapmak üzere 15 Temmuz, 2014 Salı günü saat 10:30'da Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

ÆKesin Liste

Yayın: 30.06.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi’nde münhal bulunan ve 33/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen IV. Derece Hemşire mevkii için son başvuru 10 Temmuz, 2014 Perşembe günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

ÆGenelge No 33/2014

Yayın: 27.06.2014
        DUYURU
KHK Web Haber:

Bilindiği üzere, bazı münhal mevkilerin başvuru süreleri uzatılmaktadır. Ancak herhangi bir münhal için başvurusu süresi uzatıldığında, kriter değerlendirme için sunulan belgelerin tarihi her halükarda münhal ilan edilirken açıklanan (Genelge ile) son başvuru tarihinden sonra olmamalıdır.

Münhal başvuru süresi uzatılsa dahi, yukarıda bahsedilen son başvuru tarihinden sonra alınan ve adaylar tarafından sunulan belgeler kriter değerlendirmesinde dikkate alınmayacaktır.


Yayın: 23.06.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Genel Ortaöğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 30/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen 4 adet Okul Müdürü ve 5 adet Okul Müdür Muavini ile İlköğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 31/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen 15 adet İlkokul Müdürü  ve 8 adet İlkokul Müdür Muavini mevkileri için 23 - 27 Haziran, 2014 tarihleri arasında yeniden müracaat kabul edilecektir. 

ÆGenelge No: 37/2014

Yayın: 18.06.2014
   Personel Dairesi Müdür Muavini ve Şube Amiri Sınavına Girecek Adaylara Önemli Duyuru
KHK Web Haber:

3 Temmuz, 2014 tarihinde yapılacak olan II. Derece  Müdür Muavini ve III. Derece Şube Amiri yazılı yarışma sınavında adaylara daha önceden sorumlu oldukları duyurulan sınav  konularından bazıları çıkartılmıştır. Şöyle ki;

·         II. Derece Müdür Muavini sınavına katılacak olan adaylar aşağıdaki konulardan sorumlu olmayacaklardır.

1.     55/2002 sayılı Yurt Dışında Görev Yapan Personelin Kadroları ve Dış Görev Ödenekleri Yasası

2.     Özürlüleri Koruma, Rehabilite ve İstihdam Komitesi Toplantısı ile Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği

3.     Toplu İş Sözleşmesi

·         III. Derece Şube Amiri sınavına katılacak olan adaylar ise “Toplu İş Sözleşmesi”nden sorumlu olmayacaklardır.


Yayın: 07.06.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Milli Eğitim Denetleme, Değerlendirme ve Yönlendirme Kurulu kadrosunda münhal bulunan ve 29/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen I. Derece Eğitim Denetmeni  ile Genel Ortaöğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 30/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen Okul Müdürü  ve Okul Müdür Muavini mevkileri için son başvuru 13 Haziran, 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmış olup bu tarihten sonra hiçbir mazeretle müracaat kabul edilmeyecektir.

ÆMilli Eğt. Den. Değer. ve Yön. Kur. Münhal İlanı ÆGenel Ortaöğretim D. Münhal İlanı

Yayın: 23.05.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Yüksek İdare Mahkemesi'nin YİM: 184/2011 numaralı kararı ile iptal edilen İlkokul Müdürü yazılı sınavı aşağıdaki linkte yer alan ilkeler çerçevesinde 7 Temmuz, 2014 Pazartesi günü tekrar edilecektir.

ÆSınava Katılacakların Listesi ÆDetaylar

Yayın: 22.05.2014
        ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

İlköğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 31/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen İlkokul Müdürü  ve İlkokul Müdür Muavini mevkileri için son başvuru 4 Haziran, 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatılmış olup bu tarihten sonra hiçbir mazeretle müracaat kabul edilmeyecektir.

Æİlköğretim Dairesi Münhal İlanı

Yayın: 20.05.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Genel Ortaöğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 30/2014 sayılı genelge ile ilan edilen 5 adet Okul Müdür Muavini mevkiinin muhtemel münhal yerleri aşağıdaki gibi yeniden düzenlenmiştir. İlgililere duyurulur.

Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu (1)
Anafartalar Lisesi (2)
Bekirpaşa Lisesi (1)
Şht. Turgut Ortaokulu (1)

Yayın: 15.05.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Mahkemeler kadrosunda münhal bulunan ve 25/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen mevkiler için son başvuru 2 Haziran, 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

ÆMahkemeler Münhal İlanı

Yayın: 15.05.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Milli Eğitim Denetleme, Değerlendirme ve Yönlendirme Kurulu kadrosunda münhal bulunan ve 29/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen I. Derece Eğitim Denetmeni  ile Genel Ortaöğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 30/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen Okul Müdürü  ve Okul Müdür Muavini mevkileri için son başvuru 2 Haziran, 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmış olup bu tarihten sonra hiçbir mazeretle müracaat kabul edilmeyecektir.

ÆMilli Eğt. Den. Değer. ve Yön. Kur. Münhal İlanı ÆGenel Ortaöğretim D. Münhal İlanı

Yayın: 14.05.2014
DUYURU
KHK Web Haber:

Kamu Hizmeti Komisyonu’nca ilan edilen ilk tayin ve terfi münhallerinin sınav ve/veya mülakat tarihlerinin ileride açıklanması uygulaması başvuru sahiplerinin tatil veya başka konularda sıkıntı yaşamalarına neden olduğu yönünde yoğun sözlü ve yazılı şikayetler gelmektedir.

Yapılan değerlendirme neticesinde yoğun bir iş temposu ile seçim yasakları ile de kesintiye uğrayan mülakat ve yazılı sınavların takvimlendirme çalışmaları devam etmekte olup tüm bekleyen münhal mevkiler için tarihler aralıksız ilan edilecektir.

Takdir edileceği gibi bu yoğun ve hassas çalışmalar için bireysel taleplerin dikkate alınması mümkün görülmemektedir.

Tüm ilgililere iyi niyet ve anlayışlarından dolayı teşekkür eder gelişmelerin web adresimizden takip edilmesini rica ederim.

                                                                                                        Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                                         Başkanı

Yayın: 05.05.2014
IV. Derece Meydan İtfaiye Memuru Münhaline Başvuru Yapan Adaylara Duyuru
KHK Web Haber:

Sivil Havacılık Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 23/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen IV. Derece Meydan İtfaiye Memuru  mevkiinin sınav konularından biri olan "İtfaiye Konuları (İcao doküman 9137 bölüm 1 kurtarma ve yangınla mücadele hizmetleri)" ile ilgili yazılı kaynak Sivil Havacılık Dairesi Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

ÆSivil Havacılık Dairesi Münhal İlanı

Yayın: 05.05.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Personel Dairesi’nde münhal bulunan ve 13/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen III. Derece II. Sınıf İdare Memuru ve IV. Derece Katip Yardımcısı mevkileri için son başvuru 9 Mayıs, 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

ÆPersonel Dairesi Münhal İlanı

Yayın: 30.04.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Merkezi Cezaevi kadrosunda münhal bulunan ve 21/2014 Numaralı Genelge ile ilan edilen IV. Derece Erkek Gardiyan Eri ve IV. Derece Kadın Gardiyan Eri  mevkileri için son başvuru 9 Mayıs, 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmış olup bu tarihten sonra hiçbir mazeretle müracaat kabul edilmeyecektir.

ÆMerkezi Cezaevi Münhal İlanı

Yayın: 25.04.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 63/2013 Numaralı Genelge ile ilan edilen II. Derece Adli Tıp Uzmanı mevkii ile ilgili olarak  Sağlık Bakanlığı'nın ilgili kadro için  aranan niteliklere sahip aday olmadığı gerekçesiyle söz konusu münhal ilanının iptal edilmesi talebi Kamu Hizmeti Komisyonu tarafından,  uygun bulunduğundan II. Derece Adli Tıp Uzmanı  münhal ilanının iptaline karar verilmiştir.


Yayın: 24.04.2014
       ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:

Sivil Havacılık Dairesi kadrosunda münhal bulunan IV. Derece Meydan İtfaiye Memuru mevkiinin münhal olduğu ve 29 Nisan, 2014 tarihine kadar müracaat kabul edileceği 23/2014 Numaralı Genelge ile duyurulmuştu. Konu münhal mevkinin müracaat tarihi 9 Mayıs, 2014 Cuma gününe kadar uzatılmıştır. Ayrıca yapılacak yazılı ve sözlü yarışma sınavlarında başarılı olacak ve atanmaya hak kazanacak olan adaylara Fiziki Yeterlilik Testi yapılacağı duyurulur.

ÆSivil Havacılık Dairesi Münhal İlanı

Yayın: 17.04.2014
      18 Nisan, 2014 Tarihli
Sözlü Sınavlar (Mülakat) Ertelendi
KHK Web Haber:

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı İlköğretim Dairesi, Mesleki Teknik Öğretim Dairesi ve Genel Ortaöğretim Dairesi kadrolarında münhal bulunan  II. Derece Müdür Muavini mevkileri ile Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi kadrosunda münhal bulunan I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi mevkiinin sözlü yarışma sınavlarının 18 Nisan, 2014 tarihinde yapılacağı duyurulmuştu.

Ancak 2005 Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü’nün 5(2)(C)(a) maddesi uyarınca adayların sözlü yarışma sınavında (mülakat) değerlendirme kriterlerinden biri olan kıdem hesaplamaları ile ilgili tereddütler hasıl olmuştur. Kıdemin nasıl hesaplanacağı ile ilgili olarak Hukuk Dairesi’nden (Başsavcılık) görüş talep edilecektir. Hukuk Dairesi’nden (Başsavcılık) konu ile ilgili hukuki görüş gelinceye kadar söz konusu sınavlar ertelenmiştir.

İlgililere duyurulur.


Yayın: 16.04.2014
    DUYURU
KHK Web Haber:

Personel Dairesi II. Derece Müdür Muavini ve III. Derece Şube Amiri mevkileri için 3 Temmuz, 2014 Perşembe günü yazılı yarışma sınavı yapılacaktır. Sınava girmeye hak kazanan adayların sınav yeri ve saati bilahare web sayfamızdan duyurulacaktır. 


Yayın: 09.04.2014
DUYURU
KHK Web Haber:
Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı'nda 60 ve üzeri puan alıp Başarı Belgesi almaya hak kazananlar belgelerini kimlik kartı ibraz ederek şahsen veya ekinde kimlik kartı fotokopisi olan yazılı bir yetki belgesiyle yetkilendireceği bir kişi tarafından da kurumumuzdan temin edebilir.

 Yayın: 27.03.2014

        YABANCI DİL (İNGİLİZCE) SINAVI YAPILDI

KHK Web Haber:

Kamu Hizmeti Komisyonu'nun Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yılda bir kez yaptığı Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı bugün gerçekleştirilmiştir. Saat 09.00'da başlayıp, 120 dakika süren sınava katılım %92.22, başarı oranı ise %21.49 olmuştur. 

ÆBasın Açıklaması

Yayın: 25.03.2014
İLK YARDIM NÖBETÇİ DOKTORU SINAVI YAPILIYOR
KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 63/2013 Numaralı Genelgemizle ilan edilen III. Derece İlk Yardım Nöbetçi Doktoru mevkiiyle ilgili yazılı sınav 10 Nisan, 2014 Perşembe günü yapılacaktır.


Yayın: 24.03.2014
YABANCI DİL (İNGİLİZCE) SINAVI'NIN SON BAŞVURU TARİHİ UZATILDI
KHK Web Haber:

8/2014 Numaralı Genelgemizle ilan edilen ve 29 Mart, 2014 tarihinde yapılacak olan Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı'nın son başvuru tarihi 26 Mart, 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır. 


Yayın: 20.03.2014
                                DUYURU
KHK Web Haber:

21 Mart, 2014 tarihinde saat 9.00'da yapılacağı duyurulan Sanayi Dairesi Sözlü Sınavı (Mülakat) saat 12.00'de ve saat 10.00'da yapılacağı duyurulan Hayvancılık Dairesi'nin Sözlü Sınavı (Mülakt) saat 12.30'da yapılacaktır.


Yayın: 13.03.2014
DUYURU
KHK Web Haber:

15 Mart, 2014 tarihinde yapılacak olan ilk atama Yüksek Hemşire mevkiyle ilgili yazılı yarışma sınavına girecek olan adayların, sınava girerken KKTC Kimlik Kartı veya kimliğini doğrulayan bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir. Kimliğini belgeleyemeyen adaylar sınava alınmayacaktır.


      I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi Yazılı Sınavı

11 Nisan'da Yapılıyor

KHK Web Haber:

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi kadrosunda münhal bulunan I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi mevkiiyle ilgili 11 Nisan, 2014 tarihinde yazılı sınav yapılacaktır. Yazılı yarışma sınavının yöntemi ve sınav konuları aşağıdaki linkte belirtilmiştir. Sınava girmeye hak kazanan adayların sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

ÆSınav Yöntemi

Yayın: 07.03.2014
DUYURU
KHK Web Haber:
Yeterlik sınavlarında 60 ve üzeri puan alıp Başarı Belgesi almaya hak kazananlar belgelerini kimlik kartı ibraz ederek şahsen veya yazılı bir yetki belgesiyle yetkilendireceği bir kişi tarafından da kurumumuzdan temin edebilir.

Yayın: 04.03.2014
ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi'nde münhal bulunan II. Derece Sıhhiye Müfettişi, III. Derece Dişçilik Bakıcısı, III. Derece Eczacı Kalfası ve II. Derece Gıda Kontrol Memuru ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda münhal bulunan II. Derece Maliye ve Muhasebe Memuru terfi mevkilerinin 5 Mart, 2014 Çarşamba günü yapılacağı duyurulan Sözlü Sınavları (Mülakat) bir üyeliğmizin boş olması nedeniyle Komisyonumuz toplanamadığı cihetle ertelenmiştir. Daha sonra belirlenecek sınav tarihleri yine web sayfamızdan duyurulacaktır.

                                                                                                        Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

                                                                                                                                                      Başkanı

 Yayın: 28.02.2014

İLK ATAMA YÜKSEK HEMŞİRE MÜNHALİ İLE İLGİLİ DUYURU

KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 4/2014 No'lu Genelgemizle ilan edilen ilk atama Yüksek Hemşire mevkiyle ilgili yazılı yarışma sınavı 15 Mart, 2014 tarihinde yapılacaktır. Sınava girecek adayların sınav yeri ve saati ile ilgili bilgiler daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.


 Yayın: 28.02.2014
YETERLİK SINAVLARI BAŞARI BELGELERİ VERİLMEYE BAŞLANIYOR
KHK Web Haber:
8 Şubat, 2014 tarihinde gerçekleşen Kamu Hizmeti Komisyonu Yeterlik Sınavları'nın sonuçları kesinleşmiş olup Başarı Belgeleri 3 Mart, 2014 Pazartesi gününden itibaren verilmeye başlanacaktır.
Sınav sonuçlarına göre başarılı olan adayların Başarı Belgelerini kimlik kartı ibraz ederek en kısa süre içerisinde kurumumuzdan almaları rica olunur. 

 Yayın: 21.02.2014

      25 Şubat, 2014 Tarihinde I. Derece Eğitim - Öğretim Uzmanı Sınavına Katılacak Olan Adaylara Hatırlatma

KHK Web Haber:

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Mesleki Teknik Öğretim Dairesi kadrosunda münhal bulunan I. Derece Eğitim - Öğretim Uzmanı mevkiiyle ilgili 25 Şubat, 2014 tarihinde yapılacak olan yazılı yarışma sınavının yöntemi  daha önce de duyurulduğu gibi aşağıdaki linkte belirtilmiştir.   

ÆSınav Yöntemi

Yayın: 08.02.2014
YETERLİK SINAVLARI YAPILDI
KHK Web Haber

 

§    Kamu Hizmeti Komisyonu Yeterlik Sınavları bugün yapıldı.

 

 

§      Orta ve Alt Düzey olmak üzere 2 düzeyde gerçekleştirilen sınavlar Türk Maarif Koleji, Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu ve Lefkoşa Türk Lisesi'nde yapıldı.

 

 

§    1986 kişinin başvurduğu sınavlara toplamda 1903 kişi katıldı. 

ÆBasın Açıklaması

 Yayın: 03.02.2014

      YENİ KHK ÜYELERİ ATANDI

KHK Web Haber:

6 yıllık görev süreleri sona eren Komisyon Üyeleri Sn. Zalihe Şakir ve Sn. Müzeyyen Yeşilada’nın yerine Sn. Nilgün Şefik ve Sn. Dr. Hatice İlkay Şentürkler atanmıştır. Cumhurbaşkanı tarafından 6 yıllık süreyle atanan yeni üyeler  30 Ocak, 2014 tarihinden itibaren Kamu Hizmeti Komisyonu’nda yeni görevlerine başladılar.


 Yayın: 29.01.2014

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME

KHK Web Haber:

Bir süreden beridir izlemekte olduğumuz internet ortamında ve birtakım fotokopi merkezlerinde “Kamu Yeterlik”, “Öğretmenlik Sınavları”, “Kamu Soru Bankası” gibi adlarla sorular yayınlandığı hatta gelen ihbarlar neticesinde bu soruların satıldığı da saptanmıştır.

ÆBasın Açıklaması'nın devamı...

 Yayın: 23.01.2014

İLK ATAMA DOKTOR MÜNHALLERİ İLE İLGİLİ DUYURU

KHK Web Haber:

Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 63/2013 No'lu Genelgemizle ilan edilen ilk atama doktor mevkileri ile ilgili 24 Ocak, 2014 olarak duyurulan son başvuru tarihi 3 Şubat, 2014 tarihine kadar uzatılmıştır.  İlgililerin bilgisine sunulur.


 Yayın: 10.01.2014
KİTABET SINAVLARIYLA İLGİLİ DUYURU
KHK Web Haber:
Personel Dairesi kadrosunda münhal bulunan ve 18/2012 No'lu Genelgemizle ilan edilen II. Derece I. Sınıf Katip ve III. Derece II. Sınıf Katip mevkilerinin terfileriyle ilgili yazılı sınavlar  18 Ocak, 2014 Cumartesi günü yapılacak olup adaylar linkte verilen konulardan sorumlu tutulacaklardır. Sınav yerleri sınavdan en geç 2 gün önce web sayfamızdan duyurulacaktır.
ÆSınav Konuları ve Değerlendirme Kriterleri

 Yayın: 10.01.2014
ÖĞRETMENLİK KESİN SINAV SONUÇLARIYLA İLGİLİ DUYURU
KHK Web Haber:
4 Ocak, 2014 tarihinde gerçekleştirilen Öğretmenlik Sınavları sonrasında yayınlanan geçici listeler, halen sürmekte olan itiraz değerlendirmeleri sonrasında bugünden sonraki ilk iş günü olan 14 Ocak, 2014 Salı günü son şekilleriyle kesin liste olarak web sayfamızda yayınlanacaktır.


Yayın: 04.01.2014

ÖĞRETMENLİK SINAVLARI YAPILDI

KHK Web Haber

 

§    Milli Eğitim Bakanlığı, öğretim kadrolarında münhal bulunan toplam 75 öğretmenlik kadrosunun doldurulması ile ilgili sınavlar yapıldı .

 

 

§    Sözkonusu sınavlara toplam 551 öğretmen adayı katılmıştır. Sınav sonuçları web sayfamızdan ilerleyen saatlerinde açıklanacaktır.

ÆBasın Açıklaması


 Yayın: 03.01.2014
ÖĞRETMENLİK SINAVLARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU
KHK Web Haber:
4 Ocak, 2014 tarihinde gerçekleşecek Öğretmenlik Sınavlarına girecek adayların kimlik kartı veya kimliğini doğrulayan bir belge ibraz etmesi zorunludur. Kimliğini belgeleyemeyen adaylar sınava alınmayacaktır. 
 

 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı - Resmi Web Sitesi

 Web sitemizdeki tüm bilgiler, kaynak gösterilmesi tavsiyesiyle,
herkesin kullanımına açıktır.

Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı
Şht. Agah Top Sokak Ortaköy  - Lefkoşa
Tel: 2292750-2292751   Başkanlık: 2273231  Fax: 2275543
e-mail:
khk@kamunet.net 

Web Tasarım: KHK Başkanlığı