Yayın - 27/09/2011 - 16:25 |
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI
|
Kamu Hizmeti Komisyonu, sınav
sonuçlarına göre başarılı olan ve sözlü sınavlarda da yeterli bulunarak aşağıda isimleri yer alacak kişileri, sınavlarında
başarılı oldukları münhal kadrolara “aday”
statüsüyle ve okulların açılma tarihlerini esas alarak atamaya karar vermiştir. |
Sözlü sınavları sonrasında isimleri aşağıda
duyurulacak olanların atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için,
bu atama kararını
kabul eden adayların, aşağıdaki belgeleri en kısa zamanda temin ederek
Kamu Hizmeti Komisyonu’na vermeleri gerekmektedir.
|
ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI
İÇİN GEREKLİ BELGELER: |
1.
SAĞLIK KURULU RAPORU
(Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste
olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir. Rapor temini için
2 adet resim gereklidir.)
|
2.
3 ADET KARAKTER BELGESİ (Polis Genel
Müdürlüğü’nden)
|
3. 3
ADET DOĞUM
KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)
|
4. DİPLOMANIN
ASLI (Görülüp İade Edilecektir)
|
NOT:
Sağlık kurulu raporu fotokopisi, 2 adet karakter belgesi ve 2 adet doğum kayıt
belgesi
adaylar tarafından Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na verilecek.
|
ÖĞRETMENLİK |
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI |
Atanmaya Hak Kazananlar |
18 Ekim,
2011 Tarihli Atamalar |
24 Kasım,
2011 Tarihli Atamalar |
13 Aralık,
2011 Tarihli Atamalar |
10 Ocak, 2012
Tarihli Atamalar |
Yayın - 27/09/2011 - 16:25 |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Tuğçe Üreten |
Dörtyol İlkokulu |
2 |
Yudum Sancakoğlu |
Şht. İlker Karter İlkokulu |
3 |
Duygu Meren |
Mehmetçik İlkokulu |
4 |
Naziyet Bozat |
Akova-Yıldırım İlkokulu |
5 |
Süleyman Gelener |
Beyarmudu İlkokulu |
6 |
Edalı Tüzüner |
Yedikonuk İlkokulu |
7 |
Kezban Kırok |
Tatlısu İlkokulu |
8 |
Utku Faruk |
Beyarmudu İlkokulu |
9 |
Çağın Bardak |
Şht. Osman Ahmet İlkokulu |
10 |
Damla Meren |
Mehmetçik İlkokulu |
11 |
Arif
Canbulat |
Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu |
12 |
Ülviye Arıtman |
Güvercinlik İlkokulu |
13 |
Havva Doğan |
Çayırova İlkokulu |
14 |
Özge Sakallı |
Çayırova İlkokulu |
15 |
Aliye Kim |
Yedikonuk İlkokulu |
16 |
Derviş Borahan |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
17 |
Meltem Akbaş |
Yenierenköy İlkokulu |
18 |
Fatma Kal Çağın |
Yedikonuk İlkokulu |
19 |
Çağrı Akgür |
Büyükkonuk/Yedikonuk İlkokulu |
20 |
Hacer Gürtuna |
Kaplıca İlkokulu |
21 |
Ediz Çaluda |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
22 |
Gülüş Solyalı |
Ziyamet İlkokulu |
23 |
Yeliz Yağlı |
Dipkarpaz İlkokulu |
24 |
Cansu Erel |
Büyükkonuk İlkokulu |
25 |
Emine Kıral |
Ziyamet İlkokulu |
26 |
Nermin Gürsel |
Ziyamet İlkokulu |
27 |
Yeşer Arıkbuka |
Kumyalı İlkokulu |
28 |
Sinem Şahbaz |
Yenierenköy İlkokulu |
29 |
Melin Faruk |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
30 |
Huriye Yasemin Solyalı |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
31 |
Nilüfer Çakır |
Dipkarpaz İlkokulu |
32 |
Aliye Kaya |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
33 |
Ceylan Nitem |
Ziyamet İlkokulu |
34 |
Aliye Osum |
Dipkarpaz İlkokulu |
35 |
Fatma Karamustafa |
Yenierenköy İlkokulu |
36 |
Emine Öktenay |
Dipkarpaz İlkokulu |
37 |
Hüseyin Gamalı |
Yedikonuk İlkokulu |
Sıra No |
Adı-Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gökhan İşbakan |
Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi |
ÖZEL DERS
ÖĞRETMENİ (OKUL ÖNCESİ) |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Nilgün Şevketoğlu |
Beyarmudu İlkokulu |
2 |
Latife Bayramoğlu |
Şht. Osman Ahmet İlkokulu |
3 |
Niyazi Çoban |
Kaplıca İlkokulu |
4 |
Simay Aylanç |
Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu |
5 |
Cemre Mahmutlar |
Çayırova İlkokulu |
6 |
Fatma Kalkan |
Dilekkaya İlkokulu |
7 |
Busem Acay |
Büyükkonuk İlkokulu |
8 |
Melek Arıca |
Boğaziçi İlkokulu |
9 |
Gamze Ekemen |
Yenierenköy İlkokulu |
10 |
Münevver Kaya |
Akıncılar İlkokulu |
11 |
Özen Peler |
Ziyamet İlkokulu |
12 |
Pınar Aracı |
Yenierenköy İlkokulu |
13 |
Vedia Hüseyinoğulları |
Ziyamet İlkokulu |
14 |
Destine Ersalıcı |
Dipkarpaz İlkokulu |
15 |
Yıldız Akdeniz |
Şht. Menteş Zorba İlkokulu |
16 |
Emine Tankı |
Dipkarpaz İlkokulu |
17 |
Ayşe Çakartaş |
Dipkarpaz İlkokulu |
Yayın - 28/09/2011 - 14:50 |
FİZİK -
FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Keziban Cezaroğluları |
Lefke Gazi Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Aliye Bozdağ |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi |
TÜRK DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hüseyin Odun |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
Ulaş Yıldız |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
3 |
Meryem Yıldız Denizer |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
4 |
Seda Yüksel |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
5 |
Fatih Bülbül |
Lapta Yavuzlar Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
6 |
Ferdiye Uzuner |
Lefke Gazi Lisesi |
7 |
Nigar Alyaz |
Lefke Gazi Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BEDEN EĞİTİMİ
(ERKEK) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hasan Küdenler |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BEDEN EĞİTİMİ
(BAYAN) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ayşegül Onbaşı |
Cumhuriyet Lisesi |
2 |
Ümmü Gülbahar Mevlit |
Polatpaşa Lisesi |
3 |
Gülcan Yıldız |
Erenköy Lisesi |
4 |
Hatice Yarman |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
5 |
Fatma Birinci Abbasoğlu |
Polatpaşa Lisesi+ Beyarmudu Ortaokulu |
6 |
Dilara Akçin |
Karpaz Meslek Lisesi + Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
7 |
Canan Tosun |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Yayın - 29/09/2011 - 15:25 |
KİMYA - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Osman Göç |
Mehmetçik Ortaokulu+Erenköy Lisesi |
FEN VE TEKNOLOJİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ahmet Alasya |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Yağmur Solyalı |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
Emine Yorgancı |
Erenköy Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hasan Müezzin |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
2 |
Leman Tancer |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Gözde Taşkentli |
Erenköy Lisesi |
2 |
Afet Kalavasonlu |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu + Beyarmudu Ortaokulu |
ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Seryal Ayşe Demir |
Karpaz Meslek Lisesi |
MATEMATİK (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hüseyin Çırakoğlu |
Erenköy Lisesi |
2 |
Umut Yolsal |
Erenköy Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Mehmetali
Özdemir |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
Ahmet Kasabalı |
Erenköy Lisesi |
3 |
Filiz Hacıhaliloğlu |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
COĞRAFYA - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Erkan Çavuş |
Karpaz Meslek Lisesi+İskele Ticaret Lisesi |
2 |
Hüseyin Kayhan |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Aynur Ar |
Lefke Gazi Lisesi+Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Yayın - 30/09/2011 - 15:25 |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Osman Varanoğulları |
Erenköy Lisesi |
2 |
Gülşah Özgüryay |
Erenköy Lisesi |
3 |
Gençali Tek |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ferihan Kişi |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi |
GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Cengiz Türker
Beysoydan |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
Müge Orun Ertorun |
Gazimağusa Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Rifat Şık |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi+ Güzelyurt Meslek Lisesi |
GÖRSEL SANATLAR VE RESİM İŞ ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ziynet Eğitmen |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Ayça Çelik Işıman |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu+Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Deniz Oraç |
Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Fikriye Toker
Zorlu |
Erenköy Lisesi |
2 |
Emine Uluçaylı |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Nezihe Zeybek |
Polatpaşa Lisesi+Cumhuriyet Lisesi |
2 |
Aynur Hançerli |
Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Servet Abidin |
Polatpaşa Lisesi+Cumhuriyet Lisesi |
2 |
Yankı Bağcıer |
Erenköy Lisesi+Lefke Gazi Lisesi |
Yayın - 18/10/2011 - 13:35 |
TÜRK DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Emine Yanıker Ozanalp |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
BEDEN EĞİTİMİ
(BAYAN) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Damla Kaşif |
Lefke Gazi Lisesi |
FİZİK -
FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Çağın Demirer |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Özhan Özyönüm |
Karpaz Meslek Lisesi |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Hasan Hüseyin
Doğançiçek |
Karpaz Meslek Lisesi+Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
Yayın - 24/11/2011 - 12:10 |
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Sinem Abbasoğlu |
Büyükkonuk İlkokulu |
2 |
Nilay Çığ |
Ziyamet İlkokulu |
3 |
Neşe Dolmacı Kibrit |
Dipkarpaz İlkokulu |
FELSEFE
(TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Safiye Öztürk |
Erenköy Lisesi |
Yayın - 13/12/2011 - 12:00 |
TEKNİK ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ (MATBAA)
|
Sıra No |
Adı Soyadı |
Görev Yeri |
1 |
Mehmet Karagil |
Atatürk Meslek Lisesi |
Yayın - 27/01/2012 - 11:25 |
KÖY KADIN
KURSU ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
1 |
Huri Topaloğlu |
Yayın - 10/01/2012 - 09:55 |
KÖY KADIN
KURSU ÖĞRETMENİ |
Sıra No |
Adı Soyadı |
1 |
Ayşen Karayel |
2 |
Düriye Dağsever Gürmen |
|
|
|
|
|