|
Yayın - 04/09/2009 - 14:15 |
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI
|
Kamu Hizmeti Komisyonu, sınav
sonuçlarına göre başarılı olan ve sözlü sınavlarda da yeterli bulunarak aşağıda isimleri yer alacak kişileri, sınavlarında
başarılı oldukları münhal kadrolara “aday”
statüsüyle ve okulların açılma tarihlerini esas alarak atamaya karar vermiştir. |
Sözlü sınavları sonrasında isimleri aşağıda
duyurulacak olanların atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için,
bu atama kararını
kabul eden adayların, aşağıdaki belgeleri en kısa zamanda temin ederek
Kamu Hizmeti Komisyonu’na vermeleri gerekmektedir.
|
ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI
İÇİN GEREKLİ BELGELER: |
1.
SAĞLIK KURULU RAPORU
(Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste
olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir. Rapor temini için
2 adet resim gereklidir.)
|
2.
3 ADET KARAKTER BELGESİ (Polis Genel
Müdürlüğü’nden)
|
3. 3
ADET DOĞUM
KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)
|
NOT:
Sağlık kurulu raporu fotokopisi, 2 adet karakter belgesi ve 2 adet doğum kayıt
belgesi
adaylar tarafından Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na verilecek.
|
ÖĞRETMENLİK |
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI |
Atanmaya Hak Kazananlar |
Yayın - 04/09/2009 - 14:15 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Fatma Taşpınar |
Barış İlkokulu |
2 |
Özel Olgaçer |
Fikri Karayel İlkokulu |
3 |
Nazan Palu |
Alaniçi İlkokulu
|
4 |
Bahar Kumsal |
Şht. Zeki Salih İlkokulu |
5 |
Tuğba Çakmak |
Tepebaşı İlkokulu |
6 |
Gamze Dağ
|
Tatlısu İlkokulu |
7 |
Muhterem Kesiner |
Lapta İlkokulu |
8 |
Gözde Miralay |
Eşref Bitlis İlkokulu |
9 |
Tolga Gürçimen |
Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu |
10 |
İpek Gökşin |
Vadili İlkokulu |
11 |
Şeyda Sayıner |
Şht. Zeki Salih İlkokulu |
12 |
İsmet Yılmaz |
Alsancak İlkokulu |
13 |
Pembe Direkçi |
Yeniboğaziçi İlkokulu |
14 |
Yeşer Çağdar |
İnönü İlkokulu |
15 |
Sezen Uzmaner |
Esentepe İlkokulu |
16 |
Gözde Saltanat |
Yeşilyurt İlkokulu |
17 |
Buket Güney |
Dipkarpaz İlkokulu |
18 |
Evren Bahtıkara |
Türkmenköy İlkokulu |
19 |
Deniz Kavaz |
Güvercinlik Rauf Raif Denktaş İlkokulu |
20 |
Hayriye Yalık Türker |
Türkmenköy İlkokulu |
21 |
Sinem Bütüner |
Yenierenköy İlkokulu |
22 |
Bahar Haksoy |
Kurtuluş İlkokulu |
23 |
Senem Günday |
Esentepe İlkokulu |
24 |
Münür Teralı |
Karşıyaka Merkez İlkokulu |
25 |
Gülden Abdu Kasapoğlu |
Beyarmudu İlkokulu |
26 |
İfşen Şarafat |
Yenierenköy İlkokulu |
27 |
Doğay Bahir |
Tatlısu İlkokulu |
28 |
Esma As |
Lefke İstiklal İlkokulu |
29 |
Özgül Dervişoğlları |
Vadili İlkokulu |
30 |
Ulaş Can |
Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu |
31 |
Osman Özpaşa |
Mehmet Boransel İlkokulu (Kozan) |
32 |
Enver Vamık |
Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu |
33 |
Fadıl Özaşık |
Lefke İstiklal İlkokulu |
34 |
Osman Erbulak |
Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu |
35 |
Fatma Karacan |
Yenierenköy İlkokulu |
36 |
Orçun Ayda |
Güvercinlik Rauf Raif Denktaş İlkokulu |
37 |
Cansu Akar |
Vadili İlkokulu |
38 |
Özge Demirel |
Karşıyaka Merkez İlkokulu |
39 |
Serap Hastoprak |
Kurtuluş İlkokulu / Aydınköy İlkokulu |
40 |
Akın Yaşakurt |
Çayırova İlkokulu |
41 |
Eray Kan |
Tatlısu İlkokulu |
42 |
Mehmet Nadi |
Lapta İlkokulu |
43 |
Fırat Özakıncı |
İnönü İlkokulu |
44 |
Ceren Tayyarreci |
Akıncılar İlkokulu |
45 |
Berin Bozkurt |
Şht. Zeki Salih İlkokulu |
46 |
Senem Köklü Savaşkan |
Tatlısu İlkokulu |
SIRA
NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Neslihan Simavi |
Lefkoşa Koordinasyon Merkezi |
2 |
Ayşe Beyköylü |
Lefkoşa Koordinasyon Merkezi |
Yayın - 07/09/2009 - 13:30 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Yaprak Bitirim Kazma |
Bekirpaşa Lisesi |
2 |
Buğçe Berksel |
Şht. Turgut Ortaokulu |
3 |
Mustafa Özçelik |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi / Güzelyurt Meslek Lisesi |
4 |
Nadiye Reşatoğlu |
Şht. Turgut Ortaokulu |
5 |
Münevver Atmaca |
Polatpaşa Lisesi / Beyarmudu Ortaokulu |
6 |
Melih Ada |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
7 |
Fatma Tokay |
Erenköy Lisesi |
8 |
Hatice Özan |
Mehmetçik Ortaokulu |
9 |
Dize Tozakı |
Karpaz Meslek Lisesi |
10 |
Narin Hacıabitoğlu |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞR. |
SIRA
NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Nuray Özgeçen |
19 Mayıs Türk Maarif Koleji-Güzelyurt Türk Maarif Koleji |
Yayın - 10/09/2009 - 13:30 |
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Emine Menekşeli |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
2 |
Sinem Güneylioğlu |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
3 |
Gülşah Yetkiner |
Erenköy Lisesi |
4 |
Neşe Ertok |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi / Güzelyurt Meslek Lisesi |
5 |
Pınar Say |
Karpaz Meslek Lisesi |
6 |
Özge Eliz Aksaygın |
Haspolat Meslek Lisesi/Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
7 |
Rasime Muratağa Yalıner |
Erenköy Lisesi |
8 |
Seyhan Boğaç
|
Erenköy Lisesi |
MATEMATİK (iNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Nazemin Cangil |
Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Gülşan Yetkiner |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ahmet Erman Karagöz |
Şht. Zeka Çorba Ortaokulu/Esentepe Ortaokulu |
2 |
Nedime Yanaroğlu |
Lefke Gazi Lisesi/Şht. Zeka Çorba Ortaokulu |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Fatma Mehmeteminoğulları Akyüz |
Polatpaşa Lisesi |
2 |
Ayfer Bükük |
Erenköy Lisesi |
3 |
Hanife Kaya |
Karpaz Meslek Lisesi/İskele Ticaret Lisesi |
Yayın - 11/09/2009 - 12:55 |
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Nevruz Latif Akpınar |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
2 |
Dilek Tahsinsoy |
Güzelyurt Türk Maarif Koleji |
3 |
Gizem Mulla |
Bülent Ecevit Anadolu Lisesi |
4 |
Naciye Fikretler |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
5 |
Aylin Akbey |
Lefke Gazi Lisesi/Şht. Turgut Ortaokulu |
FİZİK
- FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Efsun Cambaz |
Değirmenlik Lisesi |
2 |
Hüseyin Eğitmen |
Şht. Turgut Ortaokulu |
Yayın - 14/09/2009 - 13:20 |
TARİH - SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Oyal Tazeoğlu |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu -
Erenköy Lisesi |
2 |
Semih Dursun |
Lefke Gazi Lisesi |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE-TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Sercan Özyanıklar |
Türk Maarif Koleji |
2 |
Pembegül Güney |
Güzelyurt
Türk Maarif Koleji |
3 |
Havva Beyzade |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Faize Müezzinoğlu |
Şht. Turgut Ortaokulu |
2 |
Buğçe Dikmenay |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu -
Erenköy Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Hülya Özkoşar Koç |
Gazimağusa Meslek Lisesi |
2 |
Dilek Özdemir |
Karpaz Meslek Lisesi |
3 |
Gökçen Özakdenizli |
Karpaz Meslek Lisesi - Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Muammer Arıkbuka |
Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Bilal Akbayır |
Atatürk Meslek Lisesi - Gazimağusa Meslek Lisesi |
Yayın - 14/09/2009 - 18:40 |
FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE)
ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Kadriye Fikretler |
Mehmetçik Ortaokulu - Bekirpaşa Lisesi |
2 |
Rüya Ünlüer |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Güldem Mullaaziz |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
Zehra Yarkın |
Erenköy Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Gülben Tazeoğlu |
Oğuz Veli Ortaokulu |
2 |
Uğur Göçen |
Oğuz Veli Ortaokulu |
KİMYA - FEN BİLGİSİ
ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Zerrin Gök |
Polatpaşa Lisesi |
2 |
Eriz Doğmaz |
Karpaz Meslek Lisesi - Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
3 |
Hatice Dörtlemez |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu -
Erenköy Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Adem Eker |
Polatpaşa Lisesi -
Beyarmudu Ortaokulu |
2 |
Polat Çakıroğlu |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi -
Güzelyurt Meslek Lisesi |
3 |
Gülşah Solelgil |
Karpaz Meslek Lisesi - İskele Ticaret Lisesi |
4 |
Yasemin Çakmak |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
5 |
Ramadan Solelgil |
Erenköy Lisesi |
6 |
Feryal Karakuş |
Erenköy Lisesi |
7 |
Tahir Davutoğlu |
Karpaz Meslek Lisesi - Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
8 |
Berna Rufat |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ - BİLGİSAYAR DONANIM ÖĞR. |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ahmet Akarsu |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
Bahire Çamur |
Lapta Yavuzlar Lisesi - Esentepe Ortaokulu |
3 |
Gaye Türker |
Erenköy Lisesi |
4 |
Uğraş Yönel |
Erenköy Lisesi |
5 |
Ali Sener |
Erenköy Lisesi - Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
BİLGİSAYAR DONANIM ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Hasan Asvaroğlu |
Karpaz Meslek Lisesi |
2 |
Gürkan Güden |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Gizem Hürcan |
Atatürk Meslek Lisesi |
2 |
Mehmet Öykün |
Güzelyurt Meslek Lisesi |
3 |
Sadiye Karapelit |
Atatürk Meslek Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Melike Efetürk |
Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Şebnem Emete Besimler |
Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi -
Demokrasi Ortaokulu |
YUNAN DİLİ VE EDEBİYATI
ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ebru Alkan |
Atleks Sanverler Ortaokulu -
Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu |
2 |
Ece Bilgehan |
Çanakkale Ortaokulu -
Erenköy Lisesi |
3 |
Şehbal Özdoğdu |
Oğuz Veli Ortaokulu -
Şht. Turgut Ortaokulu |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Erkul Aktunç |
Karpaz Meslek Lisesi |
2 |
Mustafa Demiryürek |
Karpaz Meslek Lisesi |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Şerif Bozkuzu |
Şht. Turgut Ortaokulu |
2 |
Düriye Çiyiltepe |
Esentepe Ortaokulu |
3 |
Amber Beyazoğlu Yoldağ |
Mehmetçik Ortaokulu |
4 |
Meryem Bada |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ (OKUL ÖNCESİ)
|
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Gülay Alkan |
Vadili İlkokulu |
2 |
Emine Demirbey |
Lapta İlkokulu |
3 |
Sinem Akcan |
Akova - Yıldırım İlkokulu |
4 |
Beril Roza |
Karaoğlanoğlu İlkokulu |
5 |
Emete
Akyerli |
Mehmetçik İlkokulu |
6 |
Cansu
Elçin |
Beyarmudu İlkokulu |
7 |
Seniha
Göçen |
Alaniçi İlkokulu |
8 |
Vediya
Kavaz |
Kumyalı İlkokulu |
9 |
Dilem
Taf |
Esentepe İlkokulu |
10 |
Nahide
Hoşsöz |
Pile Türk Okulu |
11 |
Emine
Sennaroğlu |
Yedikonuk İlkokulu |
12 |
Besime
Üçdal |
Mehmetçik İlkokulu |
13 |
Gözde
Demirkaya |
Güvercinlik Rauf Raif Denktaş İlkokulu |
14 |
Mustafa
Sarı |
Çayönü - İncirli İlkokulu |
15 |
Mehmet
Özgünan |
Tatlısu İlkokulu |
16 |
Afet
Beysoylu |
Çayırova İlkokulu |
17 |
Neval
Vurana |
Yenierenköy İlkokulu |
18 |
Şevket
Şafakoğulları |
Tatlısu İlkokulu |
19 |
Sevda
Acar |
Büyükkonuk İlkokulu |
20 |
Neriman
Şahbaz |
Büyükkonuk İlkokulu |
21 |
Erman
Çobanoğlu |
Kaplıca İlkokulu |
22 |
Emine
Çimen |
Ziyamet İlkokulu |
23 |
Meryem Sağlam |
Ziyamet İlkokulu |
24 |
Ayten Kalkan (24/09/09) |
Boğaziçi İlkokulu |
BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN)
ÖĞRETMENİ
|
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Çilem Esenyel |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi -
Haspolat Meslek Lisesi |
2 |
Nalan Şendur |
Erenköy Lisesi |
3 |
Tulü Çandarlı |
İskele Ticaret Lisesi - Karpaz Meslek Lisesi |
4 |
Havva Arabacıoğlu |
Polatpaşa Lisesi - Beyarmudu Ortaokulu |
BEDEN EĞİTİMİ
(ERKEK) ÖĞRETMENİ
|
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ufuk Fırat |
Karpaz Meslek Lisesi - İskele Ticaret Lisesi |
2 |
Yalçın Baran |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ
|
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Cemaliye Ertol |
Cengiz Topel End. Meslek Lisesi |
2 |
İlhan Ali Emre |
Mehmetçik Ortaokulu |
3 |
İpek Tağman |
Erenköy Lisesi |
4 |
Zehra Güden |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
SONRADAN YAPILAN
ATAMALAR |
Yayın - 09/10/2009
- 16:00 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Yağış Yıldırım |
Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Güneş Zorba |
Mehmetçik Ortaokulu |
3 |
Hasan Hüral |
Mehmetçik Ortaokulu |
4 |
Çiğdem Ölçter |
Erenköy Lisesi |
5 |
Münevver Temizkan |
Karpaz Meslek Lisesi |
6 |
İnanç Meneviş |
Erenköy Lisesi |
7 |
Yıldız Terzioğlu |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
8 |
Dilek Gilanlıoğulları |
Erenköy Lisesi |
9 |
Rachael Ayşe Green |
Erenköy Lisesi |
10 |
Gamze Genç |
Erenköy Lisesi |
11 |
Gözde Doğacan |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
12 |
Esra Mavioğlu |
Karpaz Meslek Lisesi / Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
13 |
Gülden Özgüryay |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
14 |
Emine Topaloğlu |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
REHBERLİK
VE PSİKOLOJİK DANIŞMALIK ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Gülşen Kendir |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
2 |
Hilal Erenköylü |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
3 |
Hale Havva K. Kocaismail |
Erenköy Lisesi |
4 |
Fikriye Olcay Yücekal |
Erenköy Lisesi |
5 |
Laden Taş |
Erenköy Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 11:55 |
MATEMATİK
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Sena Kaşıkçı |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
2 |
Cemaliye Akartuna |
Canbulat Özgürlük Ortaokulu |
3 |
Emine Aktunç |
Mehmetçik Ortaokulu |
4 |
Özge Garip Beşerler |
Bekirpaşa Lisesi |
5 |
Emine Özergin |
Mehmetçik Ortaokulu |
6 |
Bahar Kandemir |
Lefke Gazi Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 11:55 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
İsmet Özbirim |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi / Karpaz Meslek Lisesi |
2 |
Serkan Dike |
Erenköy Lisesi |
3 |
Lütfiye Özgürün |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Yayın - 12/10/2009 - 15:55 |
FEN BİLGİSİ
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Paye Biçercioğlu |
Bekirpaşa Lisesi |
2 |
Hasan Nazlı |
Mehmetçik Ortaokulu / Bekirpaşa Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 15:55 |
KİMYA -
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Sevilay Gündeş |
Erenköy Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 15:55 |
BİYOLOJİ
- FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Meryem Kal |
Erenköy Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 15:55 |
BEDEN EĞİTİMİ
(BAYAN) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Sezen Özenkaya |
Polatpaşa Lisesi / Beyarmudu Ortaokulu |
2 |
Aysun Emirhoca |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
3 |
Ferda Alp |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
4 |
Işıl Yanardağ |
Lefke Gazi Lisesi |
Yayın - 12/10/2009 - 15:55 |
BEDEN EĞİTİMİ
(ERKEK) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Bilbay Geceyatmaz |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu/Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Bilgin Çelik |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu |
Yayın - 13/10/2009 - 11:42 |
BİLGİ VE
İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ - BİLGİSAYAR DONANIM ÖĞR. |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
İpek Hastürk |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
Yayın - 13/10/2009 - 11:42 |
TÜRK DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Özşen Öykün |
Erenköy Lisesi |
2 |
Gülcan Genç |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
3 |
Hatice Kartal |
Lefke Gazi Lisesi |
4 |
Enver Hacıhaliloğlu |
Lefke Gazi Lisesi |
5 |
Şeyda Can |
Oğuz Veli Ortaokulu |
6 |
Sibel Ersözlü |
Mehmetçik Ortaokulu |
7 |
Murat Vaiz |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi / Karpaz Meslek Lisesi |
8 |
Dervişe Kutlu |
Erenköy Lisesi |
9 |
Çiğdem Nusret |
Mehmetçik Ortaokulu |
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
COĞRAFYA
- SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Nazenin Çağlar |
Erenköy Lisesi / Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Yaşar Egemen |
Erenköy Lisesi
|
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
TARİH -
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ayhan Datlı |
Şht. Zeka Çorba Ortaokulu/Esentepe Ortaokulu |
2 |
Selma Büyükoğlu |
Lefke Gazi Lisesi |
3 |
Şerife Özyiğit |
Polatpaşa Lisesi / Beyarmudu Ortaokulu |
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Raziye Alp |
Esentepe Ortaokulu / Şht. Zeka Çorba Ortaokulu |
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Eda Kanol |
Erenköy Lisesi |
2 |
Fatoş Özgürsel |
Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu/Erenköy Lisesi |
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Muhterem Karaismailoğlu |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi /
Karpaz Meslek Lisesi |
Yayın - 13/10/2009 - 16:45 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
İlkay Yüzügülen Kannur |
Gazi Mağusa Ticaret Lisesi / Güzelyurt Meslek Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
FİZİK -
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Cemil Şehitcan |
Lapta Yavuzlar Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
KİMYA -
FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Zilay Yoldağ |
Cumhuriyet Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Arif Ekici |
Karpaz Meslek Lisesi / Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
İsmail Çalıkuşu |
Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi
|
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Evrim Demiryaban |
Atatürk Meslek Lisesi / Gazimağusa Meslek Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Şadiye Küçük |
Güzelyurt Meslek Lisesi / Dr. Fazıl Küçük End. Meslek Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
TEKNOLOJİ
TASARIM ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Emel Özdemir |
Cumhuriyet Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
EKONOMİ
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Şevket Özmatyatlı |
Türk Maarif Koleji |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
FELSEFE
(İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
İrge Bulunç |
Gazimağusa Türk Maarif Koleji |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
MUHASEBE
FİNANSMAN ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Ayşen Gayde |
İskele Ticaret Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Gülçin Uyguner |
Erenköy Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
YUNAN DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Çağdaş Polili |
Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu / Lefke Gazi Lisesi |
2 |
Sabri Güçlü |
Erenköy Lisesi / Lefke Gazi Lisesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
KÖY KADIN
KURSU ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Şaziye Bullici |
İskele Bölgesi / Güzelyurt Bölgesi |
2 |
Sergül Burçaklı |
İskele Bölgesi / Güzelyurt Bölgesi |
Yayın - 12/11/2009 - 16:30 |
GÖRSEL İŞİTSEL
VE MEDYA TEKNİKLERİ (GRAFİK TASARIM) ÖĞR. |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Neslihan Azmidolu |
Atatürk Meslek Lisesi / Cengiz Topel End. Meslek Lisesi
|
2 |
Özgün Kalgay |
Gazimağusa Meslek Lisesi / Cengiz Topel End. Meslek Lisesi
|
Yayın - 10/12/2009 - 10:30 |
YUNAN DİLİ
VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Özgen Özyönüm |
Erenköy Lisesi
|
Yayın - 10/12/2009 - 10:30 |
KİMYA -
FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE - TÜRKÇE DİLİNDE) ÖĞRETMENİ |
SIRA NO |
ADI SOYADI |
GÖREV YERİ |
1 |
Hande Erarslan Çelebi |
Erenköy Lisesi |
|
|
|
|
|
|